Vytvoriť si priestor na tehotenstvo

Tehotenstvo je v prvom trimestri ešte tajné. Nehovoríme o ňom, nevidno ho a správame sa tak, akoby nebolo. Robíme všetko ako predtým a čudujeme sa, že nás trápi nechutenstvo, nevoľnosť, cítime menštruačné bolesti, dokonca sa stane, že žena v tomto trimestri zakrváca.

Prečo je to tak? Nuž tehotenstvo, aj keď ho nevidno, potrebuje svoj energtický priestor. Ak ako netehotná prejdete v pohode 15 km, tak ako tehotná v prvom trimestri by ste nemali ísť viac ako 10. A neberte to prosím doslovne. Je to prirovnanie.

Žijeme plné a rýchle životy. Ja mávam takmer každý deň pocit, že od rána prešli minimálne 2 dni. Pozrite sa aj vy na tie svoje a nájdite si miesto pre seba a svoje tehotenstvo. Určite vám to pomôže prežiť prvý trimester v harmónii, energeticky v pluse a dobrom zdraví.

Ako na to?

Nemusíte len sedieť s vyloženými nohami a „nudiť sa“, môžete sa správne hýbať. Môžete sa venovať pohybu, ktorému ste sa venovali pred otehotnením, len ho obmedziť tak, aby vás prílišne neunavoval. Ak chcete pracovať so svojim telom cielene, určite oceníte Videolekcie pre 1. trimester (https://tehujoga.sk/videolekcie-pre-tehulky/). Tento balíček vám pomôže prekonať všetky začiatočné tehotenstké problémiky s ľahkosťou – prílišnú únavu, nevoľnosti a počiatočné bolesti. Zároveň svoje telo už od začiatku jemne pripravujete na pôrod.

Ak práve potrebujete vypnúť, kúpte si Meditácie pre tehuľky (https://tehujoga.sk/meditacie-pre-tehulky/). Okrem príjemného uvoľnenia mysle, obsahujú techniky nastavovania mysle pre okamih pôrodu. Využijete ich počas celého tehotenstva a aj na pôrodnej sále.

Ak nechcete nič z toho, tak mám pre vás 1 dobrú radu zdarma. Určite sa šetrite v čase keď by ste menštruovali nebyť tehotenstva.

Krásne tehotenstvá prajem.

Mohlo by Vás zaujímať

ilustračný obrázok
Blog

Labyrint

Posledné 2 roky trávim v škole. Neviem oddychovať:) Smejem sa sama nad sebou. Lebo keď odchádzam z domu od môjho muža a našich troch krásnych živých a hlučných detí, odchádzalo sa mi ľahšie z „dobrého dôvodu“. Takže som odchádzala kvôli práci (poslaniu), alebo do školy. Táto moja posledná škola sú

Čítať »
Blog

Jazvy už nebolia a sú krásne

Práve som dokončila kraniosakrálnu terapiu pre žienku v radostnom očakávaní. Kraniosakrálnu terapiu robím 15 rokov, cestu ku mne si vždy nájdu ženy a deti. Deti s rôznymi „odlišnosťami“. Harmonizácia kraniosakrálneho systému je nádherná, veľmi jemná práca. Telá rozprávajú. Pod rukami cítim, aké je zázemie osoby, ako je to s jej

Čítať »