TEHUJOGA

TEHUJOGA

Popôrodný rituál zavinovania kostí – Cerrada

Cerrada je celodenný zážitok, vzdanie holdu a úcty ženskému telu za zázrak tehotenstva a pôrodu. Uzatvára otvorené telesné a energetické štruktúry. 

Urobíme ho pre vás my: Michaela Rodana a Dada Zvalo

Priebeh rituálu

Ráno sa stretneme u vás doma. Pokiaľ máte malilinké bábätko, nemajte obavy, budete mať čas sa mu venovať na dojčenie. Je výborné, aby ste všetko ostatné zverili v tento špeciálny deň do rúk niekomu, komu veríte tak ako sebe. Aby vaša myseľ mohla vypnúť a nebyť s bábätkom. 

Vypijeme spolu kakao a pripravíme si bylinkovú guľu na masáž. Popri tom sa budeme rozprávať. Bude nám cťou vypočuť si váš pôrodný príbeh a príbeh vášho materstva. A tiež zámer, ktorý máte. Prečo tentpo rituál môžeme pre vás urobiť.

Nasleduje príprava miestnosti, kde budeme tráviť väčšinu času. Ideálne vo vašej spálni, kde budeme mať súkromie a vy tam po ukončení rituálu môžete oddychovať. Rozmaznáme a pohojdáme Vaše telo rebozzo masážou, kúpeľom alebo napárkou. Zmäkčené ho pohýčkame celotelovou olejovou masážou, masážou bruška Vami pripravenou bylinnou guľou a zavinieme do 7 rebozzo šatiek.

Po rituáli sladko zaspíte a môžete oddychovať koľko potrebujete. My sa potíšku vytratíme, necháme Váš dom akoby sme tam nikdy neboli. Zobudíte s do svojho pohodlia, do svojho kráľovstva.

Na ďalší deň sa Vám určite jedna z nás ozve.