Individuálne vedenie pri regenerácii panvového dna a brušnej steny po pôrode

Regenerácia panvového dna a brušnej steny po pôrode je veľmi dôležitá. Je dôležitá preto, lebo panvové dno a brušná stena sú súčasťou hlbokého stabilizačného systému. Systému reflexných a voľou ovládaných svalových vrstiev, ktoré nám umožňujú stáť, chodiť, používať svoje telo bez bolesti a pokiaľ túžite po ďalšom dieťatku, tak aj znovu otehotnieť, vynosiť a porodiť ďalšie dieťatko. 

Pri individuálnych hodinách sa venujeme konkrétne stavu, v ktorom mamičky prichádza. Stretávame sa min 2x do týždňa na 45 minút. Minimálny počet stretnutí je 10x. Počas stretnutí sa venujeme posilňovaniu a uvedomovaniu svalov panvového dna  a brušnej steny. Zároveň budujeme správne pohybové návyky, aby boli svaly pri akomkoľvek pohybe (pri prebaľovaní, vysávaní atď.) správne zapájané a používané. 

Svoje termíny si môžete rezervovať e-mailom: michaela@tehujoga.sk, alebo telefonicky: 0905 993 417.

 

Videolekcie popôrodnej regenerácie

Ak ste zďaleka a nemôžeme sa stretávať osobne, cvičte so mnou vo videách. 

Ploché bruško po pôrode je to, čo chce každá žena! Pracujem s tehotnými ženami viac ako 10 rokov a nepoznám žiadnu ženu, ktorá by sa v tehotenstve neobávala toho, že ostane „tučná“.

„Tučnota“ a „ovisnuté bruško“ po pôrode je zle zregenerovaná brušná stena. Prečo? Pozrite vo videu na tomto linku: https://youtu.be/0F5qDFsnwEo

Cvičte pár minút denne hneď v šestonedelí, pokojne na posteli s bábätkom. Vaše brušné svaly sa začnú zapájať do pohybu správne. Nezabúdajte, že sú reflexné! 

Videolekcie popôrodnej regenerácie nájdete tu: https://tehujoga.sk/videolekcie-poporodnej-regeneracie/