TEHUJOGA

TEHUJOGA

Meditácie pre tehuľky

...prekonať strachy a upokojiť myseľ

Na pôrod pripravujeme nielen telo, ale aj myseľ. Práve tam sa skrývajú naše nezodpovedané otázky a strachy.

Meditácie, ktoré som pre vás s láskou pripravila, som vytvorila na základe dlhoročnej praxe lektorky Hypnopôrod Slovakia TM a lektorky jogy. Lahodný klavírny sprievod v podaní Alex Šimegovej a môj hlas, vás budú „držať za ruku“ v čase tehotenstva. 

Malá ochutnávka hudby

Doprajte si zažiť upokojujúci a povznášajúci pocit, rovnako ako Janka, ktorá  o meditáciách napísala:“Wau, meditácie ma väčšinou už v prvých 3 vetách vytočia, ale toto bolo iné. Ozaj som mala po vypočutí v sebe hlboký pokoj a povznášajúci pocit. Za toto by som pokojne zaplatila. Doteraz som poznala len meditácie zadarmo na youtube.“

  1. Si súčasťou zázraku – meditácia na prekonanie obvyklých tehotenských výziev a zmien, ktoré tehotenstvo prináša.
  2. Som dôvera a sila prítomného okamihu – meditácia venovaná nácviku pôrodného dýchania.
  3. Bezpečné miesto – meditácia na zvládanie stresových situácií.

Meditácia je smerovanie pozornosti želaným smerom. Meditovať môžete odkedy viete, že ste tehotná.

Bežne nám prechádza hlavou naraz niekoľko podnetov a naše myšlienky nám unikajú, naša pozornosť sa tak triešti a najviac nám zaberajú myšlienky, ktoré zabezpečujú prežitie – teda tie, ktoré nás upozorňujú na možné riziká , naše strachy. Strach je pre tehotenstvo a pôrod doslova jedom. Tehotenstvo je prirodzený stav, telo ženy je naň stvorené, ale vyžaduje pozornosť tehotnej ženy a prispôsobenie sa tomuto stavu. Konštruktívne myslenie tomu určite pomáha. Meditovať neznamená zametať strach pod koberec, ale smerovať pozornosť želaným smerom. Meditácie teda pripsievajú k psychickej pohode tehuliek a psychická pohoda je určite dôležitá nielen pre mamičku, ale aj pre bábätko pod jej srdcom.

Kedy sa vám chce:)

Meditácie majú cca 15 minút každá. Najvhodnejším časom pre meditáciu je včasné ráno ihneď po zobudení, alebo večer, tesne pred spaním. Tému si môžete zvoliť podľa toho, čo vás momentálne trápi.

Meditácie pre tehuľky

V balíčku meditácií získate neobmedzený prístup k trom autorským meditáciám.

1. meditácia – Si súčasťou zázraku – vás prevedie zmenami, ktoré tehotenstvo prináša.

S pomocou 2. meditácie – Si dôvera a sila prítomného okamihu – sa naučíte správne používať svoj dych pre okamih pôrodu.

A 3. meditácia – Bezpečné miesto – je tu pre vás kedykoľvek potrebujete ucítiť pevnú pôdu pod nohami v stresových situáciách.

Všetky 3 meditácie za jedinečnú cenu 27€.