TEHUJOGA odporúča

Sme tu pre vás a tvoríme holistickú sieť starostlivosti o tehotné ženy, rodiace ženy a ženy po pôrode. Dovoľte mi predstaviť vám ženy, odborníčky, na ktoré sa v období rodiaceho sa materstva môžete obrátiť. Nájdete tu tip na pôrodné sviečky, sono v tehotenstve, laktačné poradkyne, kolegyne duly, rebozzo terapie. 

Okrem mňa tak môžete spoznať ženy, s ktorými s radosťou spolupracujem a tvoríme pre vás oporu a podporu v čase počatia, tehotenstva, pôrodu, šestonedelia, laktácie, znovunadobudnutia radosti z vlastného tela cez somatické uvoľnenie pôrodnej traumy a návrat k vlastnej radostnej sexualite.

Sprevádzam ženy, mužov, páry vnútornou transformáciou k Zdroju vlastnej sily, sebalásky a k sebaprijatiu. Mojim darom je vidieť a cítiť to, čo je očami neviditeľné. Môj šiesty zmysel dokáže uzrieť programy a vzorce, v ktorých sa klienti cyklia.
Ambulancia prenatálnej ultrazvukovej diagnostiky poskytuje vyšetrenie bábätiek počas tehotenstva. Ultrasonografické vyšetrenie sa počas tehotenstva prevádza celkom trikrát, v každom trimestri raz. Bábätko sa podrobne vyšetruje „od hlavy po pätu“.