Príbeh ženskej s€*uality…

…rozprávajú naše telá.

Žena je bytosť, ktorá tvorí zvnútra von. Je to naša prirodzenosť. Nie náhodne všetky naše životné posuny – posun z role do role, z jednej životnej fázy do druhej – sa dejú v našich telách. 

Zrejeme skúsenosťou tela – prvou menštruáciou, prvým milovaním, prvým a každým ďalším otehotnením, pôrodmi, prechodom…to sú brány ženského života do jeho ďalšej fázy. Všetko sa deje v našich telách a naše telá rozprávajú náš príbeh. A všetko sú to s€*uálne skúsenosti.

Aký je príbeh vášho tela? Aký príbeh rozpráva vaše telo o vašom živote? Ako vyzerá vaše bruško? Máte ho radi, alebo sa zaň hanbíte? Ako sa majú vaše kríže? Ako to vyzerá s pravidleným krvácaním? Ako ho prežívate? Ako je to s vašim libidom?…

Jasné, očakávate jednoznačné odpovede a budete v nich hľadať priestor na sebazlepšenie. To je ušľachtilé, ak je to zároveň láskavé. Ak ďalej pletiete svoj bič a používate ho hlavne na seba, tak si ubližujete. Hasíte svoj plameň. 

Odpovedajte na otázky len vtedy, ak ste zvedavé na odpovede. Nie je to priestor na zlepšenie. Na ceste, ktorou ste prešli nie je čo zlepšovať. Je to vaša cesta a je dokonalá, taká aká je. Môžete sa ešte vždy rozhodnúť zmeniť smer, alebo sprievodcov na nej, ale nebičujte sa za to, čo bolo doteraz. Majte sa radi! A aj svoje telá. Sú nadherné a sú svedectvom vášho života. 

Mohlo by Vás zaujímať

...o deťoch

Byť dobrý vo všetkom je vlastne peklo

Najlepšie sa zdieľa vlastná životná skúsenosť. Aj táto je moja:) S prvorodeným synom teraz často vedieme rozhovory o stredných školách. Má 11 rokov, ťahá mu na dvanásty a čím ďalej, tým častejšie uvažuje nad strednou školou. Veľmi ho trápi, že nie je dobrý vo všetkom.  Ja som bola. Bola som

Čítať »
Blog

Sme voda a voda v nás si pamätá

Viete prečo ľudia ochorejú, keď sú dlhodobo vystavení stresu? Viete prečo stačia zlé správy a my sa už začíname cítiť zle? Viete prečo, keď spíte s partenrom v jednej posteli a predtým ste sa pohádali, môže vám to vážne ublížiť? Pretože všetko, čo sa okolo nás deje, má svoju vibráciu.

Čítať »