Čo o sebe počúvate? A čomu z toho veríte?

Ja som o sebe od detstva počúvala rôzne veci. Moja mama mi vždy hovorila:”Ty musíš mať posledné slovo!” A ozaj to tak dnes mám. SOm spokojná, keď mám to posledné slovo:) Neviem, či je to “zaklínadlo”, alebo by som taká bola, aj keby mi to nikto nikdy nepovedal. Ja som si to uvedomila a pracujem s tým vždy keď mám chuť mať posledné slovo. 

Môj muž mi zas často hovorí: “Ty si očkovaná proti technike!”…chápem ho, je to strojár. Pre jeho technické chápanie tohto sveta, som ozaj “nedostatočne technicky zdatná.” A poskytuje mi to komfortný priestor a možnosť povedať :”Zlatko, veď vieš, že ja tomu nerozumiem.”:):):):

Teraz často počúvam: “ Ste inšpiratívna žena.” Od žiem, mužov, lekárov, priateľo v a priateliek. 

A ešte:” Zmenila si mi život. Odkedy som prišla k Tebe na Tehujogu v mojom živote sa rozšíril obzor a veľa vecí vidím a vnímam inak. A som šťastnejšia.” 

Som za tieto nové “zaklínadlá” nesmierne vďačná. Aká slová o sebe počúvate vy? Napíšte mi do komentu:) A tiež, ak vám Tehujoga zmenila život, rada si to prečítam v komentári.

Ďakujem, že vám môžem byť oporou a inšpiráciou na ceste k materstvu. Moju aktuálnu ponuku podujatí a on-line produktov pre ženy v očakávaní a šestonedelí nájdete na www.tehujoga.sk

Ďalšie články

ilustračný obrázook
Blog

Nekomplikovať si život

Pretože to nemá cenu. Kde komplikácie vznikajú? V mysli! A inšpiroval ma príbeh ženy s „problémovo sa rozbiehajúcou laktáciou“. Jasné,

Čítať »