TEHUJOGA

TEHUJOGA

Čo je to sound healing? Príďte do Dúholia vyskúšať!

Dlho som ho už nezvolala. Tehotenský ženský kruh. Až tak dlho, že vám začal chýbať a začali ste sa naň pýtať. A tak sa zhmotnil. Odo mňa už veľa potrebné nie je, iba šíriť informáciu, že sa na vás teším a čo si môžete v kruhu užiť a odniesť.

Rozhodli sme sa venovať sa ženským prsiam. Ženské prsia sú symbol hojnosti a výživy. A žena je viacrozmerná bytosť, ktorá môže ohýbať čas a priestor. Každá z nás je spojená cez svpju maternicu s dvomi predchádzajúcimi a dvomi nasledujúcimi generáciami žien v našom rode. A táto brána je priestorom pre zázrak.

Mnohé z nás majú skúsenosti s dojčením. Iné potrebujú láskavú pozornosť a liečenie. V červenom stane Tehotesnkého ženského kruhu budete vypočuté. Žiadne rady ani postoje, len čistý prijímajúci a bezpečný pirestor pre čokoľvek, čo potrebujete povedať nahlas. Naše prsia sú stelesnením materskej výživy aj keď už našše deti nie sú dojčatá. Pokiaľ čokoľvek, čo dávame, nie je prijaté, naše prsia trpia.

Spolu zažijeme meditáciu hviezdneho mlieka, aby sme vyliečili miesta bolesti, neprijatia, nedostatku v našich rodoch. Alebo môžeme liečiť aj Matku Zem a jej výživu, ktorú nám dáva.

Kruh uzavrieme sound healingom v podaní Zuski z lásky www.zuskizlasky.sk.

Terapia zvukom za pomoci spievajúcich misiek, gongov či šamanského bubna je metóda, ktorú od pradávna používali východné kultúry na liečenie. Dnes je už našťastie uznávanou terapiou aj v západnom svete medicíny.

Z rôznych vonkajších a vnútorných príčin sa naše bunky v našom tele stávajú disharmonické a po pôsobení vibrácie a rezonancie zo špeciálnych rezonančných nástrojov sa vytvára harmónia. Bunky sa doslova pretransformujú. Telo a myseľ sa zharmonizuje a vráti sa nám stratený balans. Cítime sa spokojní, šťastnejší, oddýchnutí, vieme sa lepšie rozhodovať a sústrediť. Nereagujeme tak emotívne a intenzívne, stres nás tak ľahko neovplyvní. Naše telo a myseľ si hlboko odpočinie, zrelaxuje, a preto v tele funguje všetko tak ako má.

Rezervovať svoje miesto si môžete tu: https://tehujoga.sk/lekcie-a-seminare/tehotensky-zensky-kruh-4/

Počet miest je obmedzený.

Mohlo by Vás zaujímať

Blog

Láska a vďačnosť sú stavy bytia.

Poznáte to, keď vám niekto niečo rozpráva a vy mu neveríte? Alebo keď sa niekto smeje a vy mu neveríte jeho smiech? Alebo keď poviete dieťaťu: „Ospravedlň sa!“, a ono povie: “Prepáč,” ale nie je to úprimné? Je to počuť, je to cítiť… Úprimne sa smejeme, len keď sme naozaj

Čítať »
Blog

To ako sa rodia naše deti tvorí budúcnosť

Včera som viedla seminár Hypnopôrodu vo Zvolene. Tento seminár – predpôrodnú prípravu formou Hypnopôrod Slovakia, kde som certifikovanou lektorkou, robím veľmi rada. Už dávno som pôvodnú prezentáciu prerobila na „svoj obraz“ a doplnila podľa mňa zásadné a kľúčové informácie o práci tela pri pôrode a jeho príprave v tehotenstve a

Čítať »