TEHUJOGA

TEHUJOGA

Uzatváram – o čo som bohatšia na konci roku 2023?

Prajem si, aby všetky ženy na svete mohli rodiť v plnej sile svojho tela so znalosťou pôrodného procesu, a preto neustále tvorím TEHUJOGU. Nech sú aj po pôrode naďalej plné ženskej sily a vášne. Nech sa cítia kompetentné, úspešné a krásne. Nech sa pozerajú na nové výzvy života s panenskou zvedavosťou a s pocitom: „Hm, to je zaujímavé! Chcem to skúsiť!“ Tak je zachovaná ženská sila a panenská energia v každej žene až do konca jej pozemskej púte.

A preto tvorím.

Tvorím skupinové lekcie, na ktoré sa od januára opäť teším (registrovať sa môžete tu: https://tehujoga.sk/lekcie-a-seminare/tehujoga-uzavreta-skupina-1-2024/ ). Tvorím aj on-line obsah, dostupný pre všetky ženy, nielen tie z okolia Zvolena ( a ten nájdete tu: https://tehujoga.sk/videolekcie-pre-tehulky/  ).

Tvorím lektorský kurz TEHUJOGA pre všetky ženy, ktoré chcú sprevádzať ženy tehotenstvom a pripraviť pomocou cieleného pohybu ich telá na pôrod. V roku 2023 som otvorila pilotnú skupinu, ktorá úspešne ukončí svoje vzdelávanie v apríli 2024. V roku 2024 otvorím ďalšiu skupinu. 

Tvorím aj pre šestonedieľky – to je veľmi zraniteľná etapa ženského života. Nebudem tu hovoriť, čo nemáme, ale viem, čo pomáha. Viem, že po pôrode chceme byť rovnako krásne ako pred ním. Že ploché bruško nie je len pekné, ale aj funkčné a teda nutné, aby sme sa bez bolesti a iných zdravotných problémov (napríklad zápchy) mohli postarať o rodinu. Preto som vytvorila Popôrodnú regeneračnú jogu. Od januára sa na vás teším na pravidlených hodinách (registrovať sa môžete tu: https://tehujoga.sk/lekcie-a-seminare/poporodna-regeneracna-joga-uzavreta-skupina-1-2024/  ). Ak ste zďaleka, ponúkam vám funkčný a veľmi jednoduchý a časovo nenáročný systém včasnej popôrodnej regenerácie – môžete začať cvičiť ihneď po pôrode podľa Videolekcií popôrodnej regenerácie – stiahnete si ich tu: https://tehujoga.sk/videolekcie-poporodnej-regeneracie/       

Tvorím on-line a aj off-line. Som vašou ceremonialistkou v Predpôrodných rituáloch, popôrodnom ošetrení Cerrada (v spolupráci s mojou milou priateľkou Danielkou Zvalo) a v iniciačnom ženskom rituáli Menarché, ktorý oslavuje prvú menštruáciu. 

A sú tu aj novinky v roku 2024!

Pripravujem pre vás celodenný workshop Somatické uvoľnenie pôrodnej traumy. 

S Danielkou Zvalo pripravujeme Vedomé rozlúčky so slobodou. Tam začína cesta partnetrstvom, materstvom a rodičovstvom. 

S Martinou Magdalénou (www.magdala.sk) pripravujeme pre vás pobytové semináre Chrám ženy. V roku 2024 na Slovensku, ale máme v pláne preniesť sa v budúcnosti s týmto projektom k moru:)

A stále sa formuje Popôrodná sexualita. On-line, Off-line, len so ženami alebo aj v pároch. 

Naučila som sa mnoho. Listujem vo svojich plánoch, ktoré si poctivo zapisujem od roku 2021 a veru plno z nich je splnených. Cítim spokojnosť a vďaku. Vďaku za vás, za vašu dôveru a to, že môžem tvoriť s láskou pre vás. 

Ste aj vy o niečo bohatší? Určite ste! Obzrite sa a uvidíte, že za každým človekom je mnoho plodov jeho života. Aké sú tie vaše?

Mohlo by Vás zaujímať

Blog

Späť do tela…

Zrejme si hovoríte, že čo je to za blbosť? Veď som nikdy zo svojho tela neodišla. Nuž je to pravda a zároveň nie je. Že ako to myslím? Nuž priveľa sa stotožňujeme s vlastnými myšlienkami a primálo sa cítime. Skúšali ste niekedy v emocionálne vypätej situácii prestať počúvať myseľ a

Čítať »
TEHUJOGA odporúča

Martina Magdaléna

Sprevádzam ženy, mužov, páry vnútornou transformáciou k Zdroju vlastnej sily, sebalásky a k sebaprijatiu.
Mojim darom je vidieť a cítiť to, čo je očami neviditeľné.
Môj šiesty zmysel dokáže uzrieť programy a vzorce, v ktorých sa klienti cyklia.

Čítať »