Tehujoga v lete – ako to bude?

Píšete mi, kedy bude ďalšia skupina Tehujogy. Odpoveď je, že na jeseň – budeme sa stretávať opäť každú stredu v termíne 20.9.-29.11.2023. Rezervácia je už otvorená, počet miest je obmedzený, preto neváhajte a rezervujte si svoje miesto ešte dnes.

A ako to bude v lete? Nuž to teraz sama neviem, keďže som mama 3 malých detí, ktoré prázdninujú:)

Môžem sa vám venovať:

  • individuálne – individuálne stretnutie zahŕňa diagnostiku, plán cvičenia na mieru a samozrejme, že si ho spolu prejdeme. Naučím vás pohyby, ktoré účinne uľavia vášmu telu v aktuálno štádiu tehotenstva. Cena je 35€/ hod.
  • rebozzo
  • kraniosakrálna terapia

Pravidlenú prax tehujogy si môžete dopriať aj zakúpením Videolekcií pre tehuľky a cvičiť doma.

Mohlo by Vás zaujímať

ilustračný obrázok
Blog

Rozprávky sú posolstvá pre dospelých

Minutý týždeň som rozkľúčovala rozprávku o drakoch a princeznách a dnes chcem hovoriť o rozprávkach ako takých. Kde bolo tam bolo bola raz jedna krajina, kde ľudia žili v pevnom spojení so Zemou. Zem nebola len pod nohami, nerástla na nej len tráva, nebola to len pôda na pestovanie obživy.

Čítať »
ilustračný obrázok
Blog

Labyrint

Posledné 2 roky trávim v škole. Neviem oddychovať:) Smejem sa sama nad sebou. Lebo keď odchádzam z domu od môjho muža a našich troch krásnych živých a hlučných detí, odchádzalo sa mi ľahšie z „dobrého dôvodu“. Takže som odchádzala kvôli práci (poslaniu), alebo do školy. Táto moja posledná škola sú

Čítať »