Dnes som mala možnosť vidieť naživo, okrem svojej vlastnej skúsenosti, účinok Videolekcií popôrodenej regenerácie na telo ženy po pôrode.

Pripravovala som na pôrod a sprevádzale šestonedelím mladú mamičku v očakávaní prvého bábätka. Jej pôrod bol veľmi krásny a rýchly. V šestonedelí sa krásne s bábätkom zladili. Pri jednej mojej popôrodnej návšteve sa ma opýtala, ako by mala cvičiť. Mohla som ju viesť individuálne, ale viem, aké je to pre mamičky novorodeniatok veľmi náročné čokoľvek plánovať a dodržať. Ťažko je myslieť v budúcom čase a žiť pritom v úplnej prítomnosti, ktorú si starostlivosť o novorodeniatko vyžaduje. A tak som jej odporučila svoje Videolekcie popôrodenej regenerácie. Vyšetrila som jej diastázu pred cvičením, cca 10 dní po pôrode a opäť dnes, tj. 2 mesiace po pôrode. Prešla celým programom. Cvičila postupne, tak ako sú lekcie vytvorené. Môžete začať cvičiť okamžite po pôrode a postupne každý týždeň pridávať ďalšie 2 cviky. Nakoniec máte vytvorený program na presne 30 minút. Odporúčam cvičiť denne. No a čo ukázalo vyššetrenie? Diastáza sa ozaj „vyliečila“, či „stratila“. Priame brušné svaly na seba pekne naliehali. Mám obrovskú radosť, som vďačná za túto skúsenosť a teda viem, že môj program funguje:)

Všetkým vám ho odporúčam. Pretože funkčné bruško a panvové dno po pôrode je nutnosť, nie luxus! Pri ďalšom tehotenstve bez regenerácie sa vaše telo okamžite „prepne“ do stavu, v akom bolo na konci predchádzajúceho tehotenstva. Pokiaľ je neošetrený problém, ten sa ďalej len prehĺbi.

Ak chcete cvičiť prezenčne a ste zo Zvolena, či okolia, pozývam vás na Popôrodnú regeneračnú jogu. Bábätko samozrejme berte so sebou:) Rezervovať svoje miesto si môžete tu: https://tehujoga.sk/lekcie-a-seminare/poporodna-regeneracna-joga-uzavreta-skupina/

Ďalšie články

ilustračný obrázook
Blog

Nekomplikovať si život

Pretože to nemá cenu. Kde komplikácie vznikajú? V mysli! A inšpiroval ma príbeh ženy s „problémovo sa rozbiehajúcou laktáciou“. Jasné,

Čítať »