TEHUJOGA

TEHUJOGA

TEHUJOGA – uzavretá skupina 1/2024


Dátum a čas: 24. 1. 2024 - 27. 3. 2024 — 17.30 - 19.00
Miesto: Babygym

Registrácia

Na túto udalosť sú registrácie ešte/už zatvorené.


Ste tehotná? Blahoželám! Je to nová skúsenosť pre telo a aj pre dušu. Viete si predstaviť tehotenstvo bez bolesti, opuchnutých nôh a zvracania? Môžete sa cítiť v meniacom sa tele príjemne, spoznať svoj dych a naučiť sa ho využívať v tehotenstve a aj počas pôrodu.

Ženská panva je zložitý systém kostí, väzov, nepravých kĺbnych spojení, fascií a svalov. Každá z týchto súčastí už prvým dňom tehotenstva začína meniť svoj tvar a pripravovať sa na pôrod. A to je veľmi dobrý dôvod, prečo v tehotenstve začať cvičiť!

Ideálne systém dokonale vytvorený pre potreby tehotných žien, ktorý rieši:

  • bežné bolesti
  • opuchy a stuhnutia
  • ale aj tráviace problémy
  • a dokonale pripravuje každú štruktútu na deň “D”, na pôrod

TEHUJOGA je presne takáto. Systém vypracovaný dlhoročnou a skúsenou lektorkou jogy, pôrodnou sprievodkyňou a popôrodnou dulou (to som ja:) Michaela Rodana), v spolupráci s fyzioterapeutmi a gynekológmi.

Teším sa na vás každú stredu o 17:30 v Babygym Zvolen.

TEHUJOGA funguje ako uzavretá skupina s predplatným. V prípade vašej neúčasti vám zašlem link s videoinštruktážou pre domáce cvičenie.

Že nemôžte chodiť cvičiť do Zvolena lebo ste zďaleka? Aj na vás som myslela! Videolekcie TeHUJOGY sú tu pre vás! https://tehujoga.sk/videolekcie-pre-tehulky/