TEHUJOGA

TEHUJOGA

Vedomý láskyplný potrat

Je to príbeh, ktorý sme s mojim mužom prežili nedávno. Veľmi som uvažovala, aký názov mu dať. Lebo potrat berieme ako stratu. A ako môže byť strata láskyplná aj keď je vedomá? Emócie, ktoré v nás vyvstávajú súvisia s našimi „pravdami“. Preto je v poriadku, ak to ktokoľvek považuje za nemožné. Ja som svoj vedomý potrat ozaj prežila v láske, v kontakte s božstvom (svetlom) a dušou, ktorá sa pýta na tento svet.

Prvá rovina uvedomenia bola, že som tehotná. Vôbec by ma to nenapadlo. Aj keď mi menštruácia meškala (veď aj žena, ktorú som sprevádzala k pôrodu prenášala, myslela som, že ju somatizujem), aj keď mi bruško trochu rástlo (to sa už po 40 – tke stáva:)), aj keď som bola veľmi, ozaj veľmi unavená. Tehotenstvo som si naplno uvedomila v momente, keď som zaspala cez obed v posteli pod perinou. To sa mi ozaj stáva len keď som tehotná. A v tom spánku som naplno ucítila svoju plnú maternicu.

Zkrátko na to, prišlo potvrdenie pozitívnym tehotenským testom. Nikdy by som neverila, že budem na pozitívny test hľadieť s takou emóciou. Pravdivo som sítila smútok, obrovskú tiaž a nedostatok síl na ďalšie dieťatko. A pritom predsa bolo v mojom tele. Plakala som ako dážď.

V mojom príbehu je mnoho krásnych zázračných časových synchronicít. Večer v deň testu som šla do svojej ženskej školy. A hneď v prvom kruhu zo mňa celý môj „problém“ vypadol. Prijatie od Katinky bolo úžasné. Jasná otázka:“Bez ohľadu na testy, si či nie si tehotná? Lebo toto žena vie, cíti.“ Moja jasná odpoveď:“ Áno, som!“ A rozhovor pokračoval:“ Je veľa vecí, ktoré môžeš urobiť na energetickej úrovni ešte než sa udeje čokoľvek na úrovni tela.“

A to je:

  • rozhovor s dušou, ktorá chce prísť na tento svet,
  • otázka, či môže prísť cez inú bránu života, ako tú moju. Lebo tá už je zavretá, naša rodina je už kompletná.
  • „moja“ duša súhlasila a tak som poďakovala za tento dar a vrátila ho späť svetlu,
  • fyzicky som cítila, ako sa duša oddelila,
  • na druhý deň som cítila ako som pre ňu prestala žiariť, a aj to že si vyberá novú bránu na tento svet.

Keďže som bola požehnaná prítomnosťou žien, ktoré po bábätku túžia, ukázala som jej (duši) hneď niekoľko otvorených a volajúcich brán, ešte kým sme boli spolu. Niektorá z týchto žien môže otehotnieť, môže sa udiať zázrak.

Keď sme sa (s dušou) úplne rozlúčili, plakala som a mala som pocit obrovskej straty. Znovu prišli múdre slová od láskavej ženy: „Vzdala si sa tejto možnosti, aby mohlo prísť niečo iné. Pozoruj svoj život a buď otvorená. V čase kedy by sa narodilo toto dieťatko Tebe, sa niečo zásadné a nové môže udiať.“ Tak som zvedavá na marec 2023:)

Toľko energetická úroveň. Fyzicky bol proces bolestivý. Krvácať som žačala po akupunktúre na 4. deň po „rozlúčke“. Bolesti boli horšie ako pôrodné, únava rovná šestonedeľnej. Krvácanie ustalo včera, dnešná kontrola u lekára ukázala, že priestor maternice je prázdny.

A ešte na záver. Celý víked v škole sme pracovali s jemnou energiou kundalíni. Nedarilo sa mi ju zdvihnúť z lona. Nech sme robili čokoľvek, ostávala pevne koncentrovaná dolu. Kundalíni, hadia, či dračia sila… Keď krvácanie ustávalo, cítila som svoju kundaliní opäť v srdci a tak som vedela, že proces sa chýli ku koncu. Dračia sila je láskavá tvorivá sila. Keď sme tehotné, celá sa sústredí do dolných energetických centier a pracuje na najvyššom tvorení, na novom živote. Všetky princezné, „oslobodené“ svojimi záchrancami, ktorí sťali drakovi hlavu, boli tehotné.

Mohlo by Vás zaujímať

Blog

Strach z pôrodu

Nadväzujem na články o balóniku. Články o príprave hrádze na pôrod. Nič totiž neexistuje len v jednej rovine. Pod rovinou tela – masírovaním hrádze, naparovaním, vytláčaním balónika – je rovina duše. Psychika tehotnej ženy a zmeny, ktoré musí prekonať, aby žena porodila sú témou tohto blogu. „Mám strach, že nedokážem

Čítať »
Blog

“Cítim sa silná a kompetentná!”

To sú slová jednej čerstvej mamičky. A je to nádherné ich počuť, pretože takto sa ženy po pôrode často ôbec necítia. Ja si v duchu hovorím: “Ďakujem. Dobrá práca.” Pôrod je iniciácia. Iniciovať, znamená zažiť v tele skúsenosť, ktorá nás posúva v živote ďalej. My ženy máme v tele ukryté

Čítať »