Vedomý láskyplný potrat

Je to príbeh, ktorý sme s mojim mužom prežili nedávno. Veľmi som uvažovala, aký názov mu dať. Lebo potrat berieme ako stratu. A ako môže byť strata láskyplná aj keď je vedomá? Emócie, ktoré v nás vyvstávajú súvisia s našimi „pravdami“. Preto je v poriadku, ak to ktokoľvek považuje za nemožné. Ja som svoj vedomý potrat ozaj prežila v láske, v kontakte s božstvom (svetlom) a dušou, ktorá sa pýta na tento svet.

Prvá rovina uvedomenia bola, že som tehotná. Vôbec by ma to nenapadlo. Aj keď mi menštruácia meškala (veď aj žena, ktorú som sprevádzala k pôrodu prenášala, myslela som, že ju somatizujem), aj keď mi bruško trochu rástlo (to sa už po 40 – tke stáva:)), aj keď som bola veľmi, ozaj veľmi unavená. Tehotenstvo som si naplno uvedomila v momente, keď som zaspala cez obed v posteli pod perinou. To sa mi ozaj stáva len keď som tehotná. A v tom spánku som naplno ucítila svoju plnú maternicu.

Zkrátko na to, prišlo potvrdenie pozitívnym tehotenským testom. Nikdy by som neverila, že budem na pozitívny test hľadieť s takou emóciou. Pravdivo som sítila smútok, obrovskú tiaž a nedostatok síl na ďalšie dieťatko. A pritom predsa bolo v mojom tele. Plakala som ako dážď.

V mojom príbehu je mnoho krásnych zázračných časových synchronicít. Večer v deň testu som šla do svojej ženskej školy. A hneď v prvom kruhu zo mňa celý môj „problém“ vypadol. Prijatie od Katinky bolo úžasné. Jasná otázka:“Bez ohľadu na testy, si či nie si tehotná? Lebo toto žena vie, cíti.“ Moja jasná odpoveď:“ Áno, som!“ A rozhovor pokračoval:“ Je veľa vecí, ktoré môžeš urobiť na energetickej úrovni ešte než sa udeje čokoľvek na úrovni tela.“

A to je:

  • rozhovor s dušou, ktorá chce prísť na tento svet,
  • otázka, či môže prísť cez inú bránu života, ako tú moju. Lebo tá už je zavretá, naša rodina je už kompletná.
  • „moja“ duša súhlasila a tak som poďakovala za tento dar a vrátila ho späť svetlu,
  • fyzicky som cítila, ako sa duša oddelila,
  • na druhý deň som cítila ako som pre ňu prestala žiariť, a aj to že si vyberá novú bránu na tento svet.

Keďže som bola požehnaná prítomnosťou žien, ktoré po bábätku túžia, ukázala som jej (duši) hneď niekoľko otvorených a volajúcich brán, ešte kým sme boli spolu. Niektorá z týchto žien môže otehotnieť, môže sa udiať zázrak.

Keď sme sa (s dušou) úplne rozlúčili, plakala som a mala som pocit obrovskej straty. Znovu prišli múdre slová od láskavej ženy: „Vzdala si sa tejto možnosti, aby mohlo prísť niečo iné. Pozoruj svoj život a buď otvorená. V čase kedy by sa narodilo toto dieťatko Tebe, sa niečo zásadné a nové môže udiať.“ Tak som zvedavá na marec 2023:)

Toľko energetická úroveň. Fyzicky bol proces bolestivý. Krvácať som žačala po akupunktúre na 4. deň po „rozlúčke“. Bolesti boli horšie ako pôrodné, únava rovná šestonedeľnej. Krvácanie ustalo včera, dnešná kontrola u lekára ukázala, že priestor maternice je prázdny.

A ešte na záver. Celý víked v škole sme pracovali s jemnou energiou kundalíni. Nedarilo sa mi ju zdvihnúť z lona. Nech sme robili čokoľvek, ostávala pevne koncentrovaná dolu. Kundalíni, hadia, či dračia sila… Keď krvácanie ustávalo, cítila som svoju kundaliní opäť v srdci a tak som vedela, že proces sa chýli ku koncu. Dračia sila je láskavá tvorivá sila. Keď sme tehotné, celá sa sústredí do dolných energetických centier a pracuje na najvyššom tvorení, na novom živote. Všetky princezné, „oslobodené“ svojimi záchrancami, ktorí sťali drakovi hlavu, boli tehotné.

Mohlo by Vás zaujímať

Blog

K životu patrí učenie

Dnes to bude o tom, čo som sa naučila, keď som sa učila hrať na klavíri.
Od januára sa učím hrať na klavíri. Lebo to chcem vedieť. Mám milú mladú učiteľku klavíra. Hrám pekne. Som sama so sebou spokojná, až veľmi spokojná . Hrám pekne hlavne keď som SAMA.

Čítať »
Blog

… o placente. Ako napraviť, čo sa už stalo.

Ak vás oslovili slová o placente a chcete napraviť svoj vzťah s ňou, čítajte. Placenta je pre vyvíjajúce sa bábätko zdroj výživy pre tvorbu v hmote. Jej predčasné oddelenie spôsobuje placentárnu traumu – pocit, že tu, na tomto svete, po narodení nie je z čoho tvoriť, nie je z čoho

Čítať »