TEHUJOGA

TEHUJOGA

Tehujoga sa stáva značkou

Ctím prirodzené schopnosti ľudského tela. Ako lektorka jogy a terapeutka praktickujúca kraniosakrálnu terapiu poznám mechaniku pohybov, ich hlbšie súvislosti a mosty medzi centrálnou nervovou sústavou a fasciálnymi dráhami. Ako pôrodná sprievodkyňa a žena, ktorá rodila 3x prirodzene a doma poznám pôrodný proces, jeho silu a priebeh. A toto všetko vám s radosťou odovzdám vo vzdelávacom programe Tehujoga.

Komu je vzdelávanie určené:

  • lektorkám jogy
  • dulám
  • pôrodným asistentkám
  • ženám, ktoré sa chcú starať o tehotné ženy a pripravovať ich telá a myseľ na pôrod.

Tehujogu posúvam ďalej ako jedinečný systém, pretože o to máte záujem. Prvú skupinu začnem školiť na jeseň 2023 a školenie bude zahŕňať 3×3 dni. Všetky termíny a organizačné detaily včas oznámim. Stačí ak sa zapíšete pre odber noviniek na www.tehujoga.sk.

Teším sa na stretnutie s vami!

Mohlo by Vás zaujímať

ilustračný obrázok
...o deťoch

Dnes som si uvedomil 2 veci.

Dnes bol pre mňa výnimočný deň. Juraj mal meniny. To má každý rok:). Výnimočné bolo všetko ostatné. Bol to jeho posledný mliečny zub. Je to symbolické, že s posledným mliečnym zubom a jeho vytrhnutím prišli všetky tieto chlapské myšlienky. Bol to dnes iniciačný deň!

Čítať »
Blog

Čo o sebe počúvate? A čomu z toho veríte?

Ja som o sebe od detstva počúvala rôzne veci. Moja mama mi vždy hovorila:”Ty musíš mať posledné slovo!” A ozaj to tak dnes mám. SOm spokojná, keď mám to posledné slovo:) Neviem, či je to “zaklínadlo”, alebo by som taká bola, aj keby mi to nikto nikdy nepovedal. Ja som

Čítať »