TEHUJOGA

TEHUJOGA

Ako dopadlo prvé stretnutie TEHUJOGÍNOK?

Odhodlanie prinieslo svoje plody. Odhodlala som sa pozvať vás na prvé stretnutie Tehujogínok. Tešila som sa na vás! Je vás viac ako 1000. Žien, ktoré som sprevádzala tehotenstvom, niektoré z vás pôrodom a niektoré šestonedelím.

Je to ojedinelé číslo a ešte ojedinelejší je fakt, že z mnohými z vás sa priatelíme dodnes.

Najlepšie si pamätám ženy spred 11 rokov. Je to paradox, ale boli ste moje prvé. O to viac ma tešilo, že som mohla stretnúť aj deti, ktoré „poznám z brucha:)“ Sú to už veľké a múdre deti a ich mamičky sa vôbec nezmenili. Stále ste krásne a mladé!

Posledná generácia je ešte v brušku. Tánička si celý čas na joge robila srandu, že ona bude jesť vianočný šalát v pôrodnici:) Možno sa to stane, lebo zatiaľ nemá žiadne správy o jej pôrode.

Teší ma a som vďačná, že ste aj v tak náročnom období predvianočných večierkov a punčov prišli na streetnutie práve so mnou. Teším sa, že dodnes sú medzi vami živé vzťahy a priateľstvá a na celý život. Teším sa, že môžem stretnúť po rokoch vás a vaše už veľké deti. Je to taká TEHUJOGOVá rodina.

Chceš aj Ty patriť do rodiny Tehujogínok? Registruj sa ešte dnes na januárovú uzavretú skupinu tu: https://tehujoga.sk/lekcie-a-seminare/tehujoga-uzavreta-skupina-1-2024/

Teším sa na každú novú mamičku:)

Mohlo by Vás zaujímať

ilustračný obrázok
Blog

Múdrosť alebo vedomosti?

Skoro Hamletovská otázka. Aký je medzi nimi rozdiel? Slovami Sokrata z Pokojného bojovníka: „Vieš umyť okno?“ Odpoved: „Áno.“ Sokrates: „To je vedomosť. Múdrosť je vziať handru a urobiť to.“ Tento blog bude o vzdelávaní. Je vzdelávanie cestou k múdrosti? Keď dostaneme titul a ukončíme nejaké štúdium, sme múdrejší? Nie sme.

Čítať »