TEHUJOGA

TEHUJOGA

Sexualita ako základná tvorivá sila

Sexualita, nie „len erotika“, ale sexualita je prúd tvorivej energie, ktorá je základnou energiou života. Stojí pri jeho stvorení, zrodení a udržiava zmysel a rozkoš v tvorení v každodennom bytí.

Sexualita je základnou ochranou pred vyhorením v akejkoľvek oblasti. Našepkáva emóciami, stačí ich počúvať a rozhodovať sa z vnútroného priestoru tvorenia. Nie z povinnosti, alebo z pocitu, že už musím…ale až vtedy keď chcem a cítim sa pri tom rozhodnutí naplnená rozkošou.

Sexuálne energia je matkou akéhokoľvek tvorenia muža, ženy, či dieťaťa. Z nej kreslíme, spievame, staviame domy, tancujeme, upratujeme, tvoríme módne doplnky, alebo novú paradigmu vzdelávania a milujeme sa….v spojení s ňou a v napojení na Božskú Matku Zem pestujeme rastliny, chováme zvieratá. Z nej čerpáme vôľu k akejkoľvek činnosti. Najvyšším sexuálnym tvorením je nový život – dieťa. Posol čistej lásky, z ktorej bolo stvorené, v ktorej rastie a korunnou čakrou lieva na tento svet. Preto atmosféra pôrodu, pocity ženy pri pôrode, priebeh pôrodného procesu ovplyvňuje sexualitu rodiaceho sa dieťatka.

Kiež sa všetky bytosti vo všetkých svetoch rodia v extáze matiek. Potom budú všetky svety plné bytostí lásky – bytostí novej Zeme.

Mohlo by Vás zaujímať

Blog

Popôrodná regeneračná joga

Včera večer som dostala nádhernú spätnú väzbu na svoju prácu. Joga je mojoou vášňou a už dávno necvičím jogovú gymnastiku – to je v mojom jazyku kopa ásan, čím náročnejších, tým lepšie, bez ohľadu na pripravenosť telesných systémov na obtiažnosť pozícií. Moja joga je ženská – nenásilná a jemná. Moja

Čítať »
...o deťoch

Učiteľov stretávame celý život.

Juraj je rybár. Pridá sa k hocijakému rybárovi, akého stretneme.  Učil ho raz jeden pán nahadzovať a okrem toho, že mu to ukázal, obdaril ho aj múdrosťou: ”Nerob to ako ja, zvoľ si vlastnú cestu!”

Čítať »