Ozaj som vám tu chcela niečo napísať, ale nedá sa… pretože menštruujem:):):)

Takto to je! Chodím po svete (a to tento týždeň som ho prešla ozaj kus! Bola som až v Košiciach!) a furt sa niečo múdre stane a hovorím si:” A to by bol blog!” a potom je nedela vecer (lebo to je čas, kedy tvorím blogy) a sedím pri počítači a nenapadá ma VÔBEC NIČ:):):)…

A dnes špeciálne, lebo menštruujem. Intelektuálna aktivita na bode mrazu…neviem vymyslieť ani len večeru, nie to ešte článok:):)

Sedím tu s rukami na klávesnici a hovorím si:” Čo im v utorok pošlem?”

Odpoveď – sériu otázok o tom, ako menštruujete vy? 

Najskôr ale, čo som zistila o sebe. Môj cyklus podlieha môjmu podrobnému pozorovaniu už niekoľko rokov. Zapojil sa doň aj môj manžel. Bolo to veľmi výhodné, lebo ženské libido a cyklus sú kamoši…z čoho majú muži radosť:):):)..

Boli sme natoľko zohratí – môj cyklus a ja (a občas aj môj muž a ja:)), že som ho vedela už vycítiť. PMS pominul, korigovaný stravou, oddychom a tvorivou vlnou…A ja som bola spokojná, ako už o sebe všetko viem a koľko ušetrím na čokoláde:)

Nuž, ženský život je zmena. A udialo sa to aj mne. Hovorím si:”Že by to už bola nejaká perimenopauza?” Počet dní cyklu si skáče, intenzita sa mení a to najzarážajúcejšie pre celý pár – libido! Sa tiež zmenilo, odkedy sme sa dohodli, že už vrcholom našej partnerskej tvorby nebudú deti.

Máte to podobne?

Nuž ostáva mi zvedavosť – ako to majú iné ženy? Koľko rokov môžeme mať istotu, že vieme, čo bude ?(ja viem, že ani len 2 dni nemáme istotu, že vieme čo bude. Budúcnosť je sranda zakrytá rúškom tajomstva a môžeme sa len spoliehať na svoje dobré prítomné voľby). 

Ja som pozorovaním a žitím so svojim cyklom pochopila, že je to parťák plný nečakaných prekvapení. Tak sa znovu spoznávame – my dvaja – môj cyklus a ja – a samozrejme aj môj muž má zas nové pozorovania:)

Istú nádej vkladám aj do seminára Oživenie panvového dna metódou 3×3 s mojou kamoškou Michaelou Schusterovou – 16.11. na Stožku. Príďte, sú tu posledné 3 voľné miesta – https://tehujoga.sk/lekcie-a-seminare/ozivenie-panvoveho-dna/ 

Mohlo by Vás zaujímať

ilustračný obrázok
Blog

Kde bolo, tam bolo…alebo prečo musí princeznú z dračích pazúrov oslobodiť mladý rytier. Kráľ na to nestačí!

Kde bolo tam bolo, bol raz 1 kráľ, ktorý mal 3 dcéry. Kúpali sa uprostred jazera a zrazu obrovský drak na ne zazerá. Opodiaľ stál ďalší s dvojnásobným počtom hláv a samozrejme ani najmladšia princezná nebola ušetrená a mala svojho zazerajúceho draka. Všetky 3 princezné zmizli z kráľovstva. Poďme túto

Čítať »