TEHUJOGA

TEHUJOGA

Som vďačná za naše deti. Boli sme na výlete do Demänovskej jaskyni slobody. Zaparkovala som na nesprávnom parkovisku. Ku jaskyni sme šli cca 3 km cez les popri rieke. Deti mali v čase výletu 4,7 a 10 rokov. Každý niesol svoj batoh s oblečením do jaskyne, vodou a niečím malým pod zub. 

Šli sme cca hodinu. Ani jeden z nich nefrflal, že nevládze, či nechce ísť. Všetci 3 si doslova vychutnávali les, potok, prírodu. Martin hovoril, že si to vychutnáva a to celý deň šlapal v gumákoch, lebo si ráno v rose zmočil svoje jediné botasky a nestihli sme ich vysušiť. 

Elenka po výlete povedala:”A ja som v tej jaskyni cítila tú slobodu. Vždy, keď som sa dotkla sklay, tak som cítila jej silu a to ako vo mne rastie a akú má silu.” Je to presný citát našej 4-ročnej dcéry. Som na naše deti skutočne hrdá! A som za ne hlboko vďačná. A aj za Dúholie, kde sa vzdelávajú. Lebo ich fyzická kondícia a úcta k prírode má určite koreň práve tam. Som vďačná, že je to takto!

Mohlo by Vás zaujímať

Blog

Stratené ženské archetypy – Tá, ktorá hľadá cestu

Možno všetky a možno len mnohé poznáme základné ženské archetypy. Väčšina vymenuje dievča, milenku, matku, kráľovnú, vedmu. Niektoré archetypy sú stratené, alebo dnes už poznané len v ich tienistých (pokrivených, oslabených) formách. Prehliadame ich, ale ich kvality sú životodarné a podstatné. Jednou z nich je Tá, ktorá hľadá cestu. Na

Čítať »
Blog

Stretnutie TEHUJOGínok

Cvičili ste v tehotenstve so mnou Tehujogu? Spomínate na “tie časy”? Chceli by ste sa niekedy znovu stretnúť? Tak príďte prosím ku fontáne na námestí vo Zvolene sami, alebo aj s deťmi v piatok 15.12.2023 o 16:00 hod. Už roky túžim takéto strenutie zorganizovať. A nikdy som na to nemala

Čítať »