Predpôrodný ženský kruh

Roky sa venujem predpôrodnej príprave. A viem s určitosťou povedať, že každý to potrebuje inak. Ženy inak, muži inak, páry inak a aj každý človek inak. Mnoho informácií je dnes dostupných. A my cítime, že máme šancu prepísať kolektívnu pôrodnú pamäť. Tá sa pred 1000 aq viac rokmi zahalila strachom a traumou.

Hoc pôrod je tanec so životom a smrťou, nemusí byť traumatický.

Je to dôležitý ženský sexuálny zážitok. Zapisuje sa natrvalo do našich tiel a mení a ovplyvňuje aké sme ďalej ako milenky, ženy vo svojej sile alebo aj nie…

Ak to cítite rovnako, absolvovali ste už prepôrodnú prípravu, termín pôrodu sa už blíži a stále vám niečo chýba, príďte na PREDPÔRODNÝ TEHOTENSKÝ KRUH. Je to spoločný predpôrodný rituál. Prineste si vlastnú novú sviečku a príďte. Termíny nájdete na www.tehujoga.sk, na úvodnej stránke pod nadpisom „Aktuálne sa deje“.

Vojdete do obdobia pôrodu podporené a požehnané silou ženského kruhu a s vedomím vlastnej sily.

Teším sa na vás!

Mohlo by Vás zaujímať

Blog

Som „abuela“ rodu

Kto je abuela? Abuela je po španielsky stará mama. Milujem tento jazyk a aj toto slovo. Znie ozaj tak prítulne, mäkko, láskyplne…Presne taká by mala abuela byť. Ako je možné, že som stará mama? Keď náš prvorodený potomok má len 10 rokov? Abuela je aj postavenie v rode. Postavenie najstaršej

Čítať »
ilustračný obrázok
Blog

Múdrosť alebo vedomosti?

Skoro Hamletovská otázka. Aký je medzi nimi rozdiel? Slovami Sokrata z Pokojného bojovníka: „Vieš umyť okno?“ Odpoved: „Áno.“ Sokrates: „To je vedomosť. Múdrosť je vziať handru a urobiť to.“ Tento blog bude o vzdelávaní. Je vzdelávanie cestou k múdrosti? Keď dostaneme titul a ukončíme nejaké štúdium, sme múdrejší? Nie sme.

Čítať »