Pred 5 rokmi som navštevovala popôrodnú jogu, kde sme cvičili aj spolu s bábätkami. Odvtedy mám dobré spomienky a kamarátstva s mamičkami dodnes. Keď som druhý krát otehotnela a otváral sa kurz Tehujogy, neváhala som s prihláškou. Čas strávený na Tehujoge mi dal veľa. Starala som sa o seba a pripravila svoje telo a myseľ na pôrod. Okrem príjemného uvoľnenia sa zmiernili aj bolesti krížov a iné neduhy spojené s rastúcim bruškom. Cvičili sme so zameraním na ťažkosti, ktorým sa nevyhne ani jedna tehuľka. 

Vytvorili sme si nove kamarátstva, a pokračujeme aj v popôrodnej regeneračnej joge aj s spolu s bábätkami. 

Povinnou psychohygienou, ktorá ja často na nezaplatenie:) sme zistili že riešime  rovnaké problémy, či zdravotne alebo osobne doma… a že nie sme v tom samy. Miška vedie cvičenie i partnerské poradenstvo velmi citlivo a  empaticky ale zároveň priamo. Ukáže aj  chlapské zmýšľanie a ich pohľad na svet s deťmi, čo veľa vysvetlí …Nie raz som si uvedomila, ako málo stačí zmeniť, aby bola doma lepšia pohoda. Šťastná mama = šťastné a spokojné dieťa. To platí nadovšetko. 

A aby som nezabudla – ďakujem za Miškinu pomoc aj “o pol noci” … vďaka Miške kojim ešte stále a veľmi sa tomu teším.

Ďakujem za to, ze som ta mohla spoznať:) si úžasný človek. 

V tvojom pracovnom aj osobnom živote Ti prajem len to najlepšie. To čo robíš – robíš skvelo. Len tak ďalej!

Ďalšie články

Blog

Stretnutie TEHUJOGínok

Cvičili ste v tehotenstve so mnou Tehujogu? Spomínate na “tie časy”? Chceli by ste sa niekedy znovu stretnúť? Tak príďte

Čítať »