“Ja veľmi ďakujem Miške, že robí Tehujogu a Popôrodnú jogu, lebo by som vás nikdy nestretla a toto priateľstvo je pre mňa ozaj dôležité”, počúvam často od svojich klientiek. Zdieľajú spolu tehotenstvo, popôrodie a často aj celý ďalší materský život. 

A v poslednom rade často počúvam aj :”Kedy začneš robiť skupiny aj pre ženy, ktoré už prešli Popôrodnou regeneráciou a chcú ďalej cvičiť jogu?” Nezriedka to počujem zároveň so slovami: “Predtým som jogu vôbec neriešila, ale teraz by som rada cvičila a nemám kde…”

Nuž “nemám kde” je na Zvolenské pomery nepravdivá informácia. Lebo výbornú jogu robí Marcelka Ďurčová z Ánahaty a tiež Nika Sibylová v Little Bali a aj Martina Hoisová Slávičková v Galérii Klemo.

Ale vyjdem vám v ústrety! A s radosťou! 

Od septembra 2024 vám ponúkam pokročilú Core jogu. Core = jadro. Jadro nášho tela tvorí tenzegrický pulzujúci systém panvového dna, brušných svalov, bránice a vzpriamovačov chrbtice. Pracovať budeme aj s psoasom – hlbokým brušným svalom, ktorý sa často skýva aj pod označením “sval duše”… Prídeme nato, že posilnenie a uvoľnenie sú rovnako dôležité. Rovnováha je našim cieľom…   

Organizačne bude Core joga vždy v stredu od 16:00 – 17:15  v Babygyme a skupina bude predplatená a uzavretá. Všetky dôležité informácie budú na www.tehujoga.sk k dispozícii včas a tiež možnosť sa prihlásiť. 

Teším sa na vás v tomto novom “projekte”, ktorý narástol spolu s vami – ženami, čo vedome pripravovali svoje telo na pôrod TEHUJOGOU, regenerovali ho na Popôrodnej regenračnej joge a chcú ďalej budovať zdravú silu a pohybové návyky Core jogou.

Mohlo by Vás zaujímať

Blog

Čo vás najčastejšie zaujíma o Tehujoge ©?

„Je Tehujoga © vhodná pre „nejogínky“ ?“  Nuž áno je. Aj ak ste boli zvyknuté na inú dynamiku cvičenia, v tehotenstve vám môže práve Tehujoga vyhovovať. Ako potvrdzuje aj mamička Radka:“Chcem Vám ako totálna „antijogová duša“ vrele odporučiť Tehujogu ©. Ja osobne preferujem skôr dynamické a aktívnejšie formy pohybu, ktoré

Čítať »
Blog

Aj NENÁVISŤ je LÁSKA, len vychádzajúca Z TIEŇA

Z akého tieňa? Z nášho. Tieň patrí k svetlu. Každý z nás svieti a má aj svoj tieň. Tam schovávame všetky svoje rany z detstva, vzťahov a aj minulých životov. Naše rany sa derú na svetlo, lebo chcú byť videné, prijaté a milované, aj keď my ich chceme udržať v

Čítať »