Tehujoga s Miškou bola moja druhá skúsenosť s tehotenskou jogou aj moje druhé tehotenstvo. Cvičila som od 9.týždňa. Joga určite prispela k tomu, že obe tehotenstvá boli zdravé, optimistické, dobre dopadli a oba pôrody boli bezproblémové a rýchle.

Tento typ cvičenia je podľa mňa to najlepšie, čo môže žena pre seba a svoje bábo urobiť. Pripraví vás fyzicky aj mentálne a to je v tomto špeciálnom období života rovnocenne dôležité. Navyše veľkou pridanou hodnotou Miškiných lekcií je debata so všetkými mamičkami, na ktorú je vyhradený čas. Je to unikátna príležitosť opýtať sa na čokoľvek Mišky, ktorá má parádne vedomosti so záležitosťami súvisiacimi s tehotenstvom a materstvom a tiež prebrať to v skupine žien v rovnako nádhernej životnej fáze, či posťažovať sa, pochváliť, podeliť o pocity. Samotné cvičenie je kvalitné, pripraví telo na to čo nás čaká a citlivo berie ohľad na každú mamičku a jej prípadné obmedzenia. Ešte raz ďakujem za krásny čas, ktorý som s vami mohla stráviť.

Jedinú chybičku to celé malo, že pôrodom to celé končí.

Ďalšie články

Blog

Stretnutie TEHUJOGínok

Cvičili ste v tehotenstve so mnou Tehujogu? Spomínate na “tie časy”? Chceli by ste sa niekedy znovu stretnúť? Tak príďte

Čítať »