Vďaka tehujoge som bola na svoj prvý pôrod pripravená – teda aspoň tak pripravená ako sa pôrod pripraviť dá. Stratili sa obavy z neznámeho, lebo som dostala mnoho odpovedí na ešte viac otázok, ktoré mi vírili hlavou. Našla som tam spriaznené duše, s ktorými sa stretávame doteraz a zdieľame svoje radosti, starosti aj šialenosti.

A prečo ísť na tehujogu k Miške? Pretože je to skvelá žena, s otvoreným prístupom ku všetkým. Či už si chcete v tehotenstve len zacvičiť, alebo uvažujete aj v hlbších či vyšších sférach o pôrode, Miška je tá správna osôbka. Viem to – bola pri narodení mojej prvej dcérky, za čo jej budem do smrti vďačná! A asi aj potom.

A posledná rada: nečakajte na neskôr, choďte na tehujogu pokojne aj v 10. týždni tehotenstva. Čím skôr tam prídete, tým lepšie sa vám bude cvičiť v 39tt.

Ďalšie články

...o deťoch

Niektoré emócie potrebujú odstup

Som vášnivá pozorovateľka života. Najviac života a autentického prejavu vidím na deťoch. Dospelí už zabudli byť autentickí. Hovoria tomu, že

Čítať »
Blog

V pohodlí domova

Tehotenstvo je proces. Už priebeh tehotenstva veľa napovedá o tom aký môžeme očakávať pôrod. A meniace sa telo aj emócie

Čítať »