TEHUJOGA

TEHUJOGA

Vďaka tehujoge som bola na svoj prvý pôrod pripravená – teda aspoň tak pripravená ako sa pôrod pripraviť dá. Stratili sa obavy z neznámeho, lebo som dostala mnoho odpovedí na ešte viac otázok, ktoré mi vírili hlavou. Našla som tam spriaznené duše, s ktorými sa stretávame doteraz a zdieľame svoje radosti, starosti aj šialenosti.

A prečo ísť na tehujogu k Miške? Pretože je to skvelá žena, s otvoreným prístupom ku všetkým. Či už si chcete v tehotenstve len zacvičiť, alebo uvažujete aj v hlbších či vyšších sférach o pôrode, Miška je tá správna osôbka. Viem to – bola pri narodení mojej prvej dcérky, za čo jej budem do smrti vďačná! A asi aj potom.

A posledná rada: nečakajte na neskôr, choďte na tehujogu pokojne aj v 10. týždni tehotenstva. Čím skôr tam prídete, tým lepšie sa vám bude cvičiť v 39tt.

Mohlo by Vás zaujímať

...o deťoch

Musieť a chcieť. Aký je v tom rozdiel?

Sedím s Elenkou kine. Tak to dnes vyšlo – máme popoludnie pre dievčatá. A mne v srdci doznieva rozhovor s priateľkou a susedou v jednej osobe.  Odkedy už nie sme na materskej (vtedy sme spolu trávili najviac času), rozprávame sa hlavne cez plot, vždy cestou niekam. Naposledy sme spolu zdieľali

Čítať »
Blog

Popôrodná sexualita ReLovedY

Vaše otázky:“Kedy už bude Popôrodná sexualita aj u nás?“ nás s priateľkou a kolegynkou Dadou Zvalo doviedli kmyšlienke urobiť popôrodnú sexualitu „ReLOVED“ on-line. Keďže pôrod nás všetky zasahuje na najintímnejšej úrovni, odráža sa tento zážitok na našom ďalšom sexuálnom živote. Je to tak. Nie je tragédia a koniec všetkých dní

Čítať »