TEHUJOGA

TEHUJOGA

Dokonalá manifestátorka

Nie je už tajomstvom, že deti do 6 rokov sú geniálne. Prejavujú sami od seba originálny prístup k riešeniu aj zložitých situácií. Genialita je počas ich rastu a dospievania stále menšia a menšia, pretože im dospelí ponúkajú návody na riešenia a o niektorých dokonca tvrdia, že je to jediný spôsob, ako uspieť. Albert Einstein o tom vedel svoje, keď hovoril, že rovnaké postupy nás spoľahlivo privedú k rovnakým výsledkom. 

A tak robím neľahkú prácu a nechávam deťom priestor. Fu, ozaj je to neľahké, lebo okrem tlaku okolia čelím aj vlastným strachom. Najčastejšie z toho, či budú naše deti dostatočné…

Občas sa ale stane niečo výnimočné z čoho ako matka čerpám silu dlho. Ako naposledy na Festivale svetla, kde sa ukázalo, že Elena Bohdanka je dokonalá manifestátorka. 

Každý rok si dávame napliesť copíky. Ona sa na to vyslovene teší. Ako vystúpi z auta hľadá našu kamošku Janku Redy. Tento rok tam nebola a ani iná pani, čo by jej copíky mohla zapliesť. Elenka sa nevzdávala. Pri stánku s ručne šitým topánkami sedela priateľka Martina Agni Kielka a nechávala si upraviť dredy. Chvíľu sme sa rozprávali a vysvitlo, že “dredárka” má plnú tašku umelých vlasov a rada Elenku zapletie. Takto sme obe dostali svoje copy.

Príbeh pokračuje. Elenka chce svojho psa. Takého, ktorý je malý chlpatý a môže ho vodiť na voditku. Naša vlčica Boba toto vôbec nespľňa.😂😂😂 A tak sa každého majiteľa psíkovi vždy pýta, či môže hladiť psíky a hladká všetky, čo stretneme. Na Festivale svetla sa takto opýtala 1 pána, či si môže požičať psíka. A on jej ho dal! A tak mala Elenka na pol dňa Lotu. 

No a do tretice- Elenka chcela kuriatka. Občas kupujeme kuriatka, ktoré si vychováme a zjeme. Môj muž sa stará o naše chovy a dohodli sme sa, že tento rok ešte nie. A potom prišla líška a zabila 3 z našich 5 vajcovych sliepok. Ostali 2 a 1 z nich začala kvokať. A tak už sedí na vajciach😂😂😂. Či budú kuriatka uvidíme. Každopádne sa tak môže s ľahkosťou stať. 

Aké sú vaše manifestátorské schopnosti dnes? Lebo iste sme toto všetko všetci ako deti dokázali. Určite je to súčasť našej pozemskej skúsenosti. 

Elena to robí tak, že si praje ale neuľpieva. Niežeby si to pýtala neustále, ale má svoje prianie a to si ponecháva. Čas pre ňu – okrem teraz – nehrá rolu. Teší sa z prítomnosti a vidí cesty na splnenie svojich prianí. 

Aby sa nám plnili priania, potrebujeme vedieť  ovládať svoju pozornosť. Viete smerovať a udržiavať svoju pozornosť? Dosť podstatnú časť tohto umenia budeme odovzdávať s Martinou Magdalénou na pobyte Chrám ženy, ktorý pre vás spolutvoríme. V čase Dožiniek, keď ďakujeme za úrodu a plodnosť tohto roka. 

Čo môžete očakávať? 

  • starostlivosť o svoje telo cez jemný vedený pohyb – jogu a tekuté telo,
  • uvedomenie svojich zdrojových živlov cez Tanec lona a mandalu lona,
  • bezpečie kruhu, ktorý je základným tvarom života,
  • prebudenie a napojenie na svoje telo, svoj chrám a aktiváciu jeho 3 klenotov – lona, srdca a tretieho oka,
  • cez lásku k sebe a svojmu telu, pochopíme prepojenosť bytostí tohoto sveta,
  • obyčajnosť je našim najväčším darom a vďačnosť priestorom hojnosti. 

Viac informácií a možnosť rezervácie tu: https://tehujoga.sk/lekcie-a-seminare/chram-zeny/

Tešíme sa na vás! 

Mohlo by Vás zaujímať

lektorky TEHUJOGY

Katarína Filípková, západné Slovensko

Som žena, partnerka, mama a lektorka TEHUJOGY. Vlastnej jogovej praxi sa venujem od roku 2015. Postupnými životnými etapami som sa dostala k praktikovaniu TEHUJOGY v mojom druhom tehotenstve. Vtedy som začala vnímať všetky benefity vedomého pohybu počas tehotenstva a chápať ich ako láskavú prípravu na pôrod.  TEHUJOGU vnímam ako vedomú prípravu tela a mysle na

Čítať »
Blog

Advent – príchod

Čím ďalej, tým viac sa ponáram do kola roka. Začalo to pred 14 rokmi, keď som čítala vo Vitalite článok, ktorý ovplyvnil celý môj život.  Najskôr som si vyznačila v kalendári dátumy v solárnom rytme, kedy sa mení energia v prírode. Tá nás hlboko ovplyvňuje, lebo sme jej súčasťou. Advent

Čítať »