Sme voda a voda v nás si pamätá

Viete prečo ľudia ochorejú, keď sú dlhodobo vystavení stresu? Viete prečo stačia zlé správy a my sa už začíname cítiť zle? Viete prečo, keď spíte s partenrom v jednej posteli a predtým ste sa pohádali, môže vám to vážne ublížiť? Pretože všetko, čo sa okolo nás deje, má svoju vibráciu. Vibráciu, aj keď ju nevidíme, prenáša do nášho tela a priamo do našich tkanív voda.

Ako to robí? To nie je celkom jasné, ako presne voda je tým, čím ona sama je. Vieme však, že voda je superinteligentný tekutý kryštál. Vieme aj to, že voda tvorí cca 70-80% našich tiel. A vieme aj to, že tvorí 90% fascií. A tu to začína byť zaujímavé.

Fascie sú len voda a kolagén. Máme o nich málo vedomostí, ale stále viac a viac ich získavame. Vieme, že fascie obaľujú všetko v našom tele. Dokonca, že každá bunka nášho tela má fasciu. Facsia nie je oddelená. Je to jeden spojitý orgán. Podobne ako koža. Nie je zvlášť koža na ruke a zvlášť koža na bruchu. Je to jedna koža. A aj facsia je jedna. Nie je nikde oddelená, aj keď funguje v presne zreťazených systémoch. Len niektoré z nich sú dnes zmapované. Vieme, že niektoré prebiehajú veľmi podobne ako energetické dráhy, s ktorými pracuje čínska medicína. Čiže môžeme predpokladať, že fascia na ruke má skutočne kontakt s fasciou na pľúcach, či hrubom čreve. A aj preto tam pichnutá ihlička, alebo tlak na bod, pomôže pľúcam, alebo hrubému črevu.

Fascie sú voda a voda na seba naberá vibrácie z okolia. Zhmotňuje ich a prispôsobuje im svoju štruktúru. Je to tekutý kryštál. Má presnú vnútornú štruktúru, ale vie sa ľahko preukladať. Čiže ak sú okolo nás vibrácie strachu, hnevu, úzkosti, naša voda v tele to odzrkadlí, sformuje svoju mriežku podľa nich. A to má cez fascie dosah až na naše vnútorné orgány a ich dlhodobé zdravie, alebo chorobu.

Dobré, čo? Pozor na to, čím sa obklopujete a keď idete spať s niekým do jednej postele, buďte si istí, že sa tomu obaja tešíte.

Ak vás tento článok zaujal, môžete si článok odo mňa nájsť každý týždeň vo svojej mailovej schránke. Stačí ak sa registrujete na odber noviniek z www.tehujoga.sk

Mohlo by Vás zaujímať

Blog

Najčudnejšie „veci“, čo som robila pri pôrode

Pôrody sú proces. Niekedy nie sú procesy jednoduché. Mnohí z nás žijeme viac vo svojich hlavách ako telách. A tak niekedy, aby pôrod pokračoval, musíme vyradiť hlavu. A na to sú rôzne spôsoby… Čo zvyčajne nefunguje sú slová. Slová sú krmivo pre mozog. A ten potrebujeme „vyradiť z činnosti“. Potrebujeme

Čítať »
ilustračný obrázok
Blog

My, čo sme sedeli v prvej lavici.

Chodím do školy. To už viete:) Mám tam spolužiačky, to je jasné. Toto je úžasný postreh jednej z nich. Je to veľmi dôvtipná, systematická a inteligentná žena. Pracuje ako projektová manažérka. Jej hlavnou zručnosťou je, že vie ako s ľuďmi. To je kľúčové. Ale ako sama vtipne hovorí, to ju

Čítať »