Martina Magdaléna

  • regresná terapeutka,
  • sprievodkyňa obradmi a rituálmi života,
  • učiteľka jógy.
  • tvorkyňa energetických sviečok a harmonizujúcich esencií.

www.martina-magdalena.sk

www.magdala.sk

Sprevádzam ženy, mužov, páry vnútornou transformáciou k Zdroju vlastnej sily, sebalásky a k sebaprijatiu.
Mojim darom je vidieť a cítiť to, čo je očami neviditeľné.
Môj šiesty zmysel dokáže uzrieť programy a vzorce, v ktorých sa klienti cyklia.

Mojim veľkým želaním je, aby každý človek dokázal prevziať zodpovednosť za svoj život, svoje pocity, svoje prejavy a aby každý z nás mohol žiť život plný lásky, radosti a hojnosti pastedGraphic.pngA práve v tomto duchu sprevádzam i klientov – vystúpiť z role obete života do role Tvorcu svojho života.

Mojou srdcovkou je sprevádzanie žien k znovuobjaveniu svojej jedinečnosti, návratu do svojho srdca a prebudeniu posvätnej ženskej sily… Sprevádzam i témami ženskej seeksuality.
Vytvorím Ti bezpečný priestor, kde sa môžeš plne uvoľniť, ponoriť sa do hlbín svojej duše a opäť rozžiariť svetlo svojho srdca.

Tvorím energetické sviečky i voňavé harmonizujúce esencie. Sviečky sú tvorené z kryštalického palmového vosku a každá v sebe nesie energiu zámeru, ktorý následne s klientom pracuje.

Na našom e-shope máte možnosť vybrať si zo širokej ponuky sviečok, ale i osobnú sviečku, ktorá je tvorená špeciálne pre Vás, cez dátum narodenia.

Harmonizujúce esencie sú tvorené z esenciálnych olejov. Vďaka ich úžasnej vôni nielenže nahradia parfém, ale i energeticky vnútorne s Vami pracujú.