Milá Miška,
V prvom rade by som sa ti chcela poďakovať za všetko, čo som sa mohla od teba naučiť a následne využiť v praxi. Misku považujem za veľkého odborníka v tom čo robí. Vážim si jej húževnatosť a ctiziadostivost neustále sa vzdelávať a zdokonaľovať vo svojej práci. Je veľmi ústretová, otvorená, láskavá a dokáže počúvať s otvorenou mysľou a srdcom. Miška mi podala pomocnú ruku na ceste materstvom. Ako prvorodicka som absolútne nemala predstavu o tom, čo ma čaká ako budúcu mamičku. Mala som neopísateľný strach z pôrodu, kojenia a toho, čo bude nasledovať po príchode z pôrodnice. Vďaka jej kurzom a pomoci som to zvládla s väčším prehľadom a ľahkosťou. Miška bola vždy veľmi ochotná pomôcť a usmerniť ma v ťažkých chvíľach. Jej kurzy odporúčam každej budúcej mamičke, ktorá chce svojmu bábätku zabezpečiť a ponúknuť náruč plnej lásky a pokoja. ?

Mohlo by Vás zaujímať

Blog

Hrádza, diastáza a „balónik“

Prevencia poranenia hrádze je dôležitou súčasťou prípravy na pôrod. Takto by to povedal zrejme lekár:) O hrádzu sa treba postarať. Nikdy predtým „nezažila“ také napätie ako pri pôrode dieťatka. Ako si hrádzu prirodzene pripraviť som písala tu: https://tehujoga.sk/nastrih-hradze/ A sľúbila som aj pokračovanie o mechanickom tréningu hrádze s pomôckou „nafukovacím

Čítať »
ilustračný obrázok
Blog

Keď to nie je, ako sme si predstavovali

Za posledný mesiac som sprevádzala 3 pôrody. Všetky boli krásne a bezproblémové. Všetky deti prišli na svet v domácom prostredí. A aj keď pôrody boli pekné a deti boli od prvých chvíľ svojich životov v bezprostrednom kontakte s mamičkami a mamičky s deťmi, šestonedelie ideálne a bez problémov vôbec nebolo.

Čítať »