Za mnohé priateľstvá vo svojom živote vďačím svojej práci. Lebo prevediem ženu tehotenstvom a pôrodom a neraz je z toho „láska na celý život:)“ A takto to bolo aj s Leou. Lea je výnimočná. A ja som dnes vďačná, že sme aj kolegyne a môžem spolu s ňou tvoriť.

Tvoríme spolu výnimočný on-line program. Volá sa Cesta k tvojmu zdraviu a nájdete ho tu: https://leaslampiakova.sk/cesta-k-tvojmu-zdraviu/

Je výnimočný, lebo neobsahuje žiadne neosobné rady. Je ušitý na mieru každému, kto chce byť zdravý a chce za to prevziať zodpovednosť. Lea hovorí, že si vie predstaviť, že ho raz budú preplácať zdravotné poisťovne a bude sa vyučovať v školách. Ja by som chcela, aby ma toto v škole naučili. Ale miesto toho ma to naučil život. Vlastná skúsenosť s účinkom vyváženej stravy, vedomého dychu a zdrvého pohybu, ktorý telu prospieva a buduje ho a nie ničí.

Jednou z tém sú emócie a prečo je jedlo našou záchranou aj keď často nie sme hladní. Prečo siahame po jedle? Čo všetko si ním nahrádzame a odkiaľ to pramení? Hovoríme tomu emočné jedenie a zorientovať v ňom nám pomôže Emočný kompas.

Ak vás on-line program zaujal, pozývam vás doň! Určite budete príjemne prekvapení!

Ďalšie články

Blog

Stretnutie TEHUJOGínok

Cvičili ste v tehotenstve so mnou Tehujogu? Spomínate na “tie časy”? Chceli by ste sa niekedy znovu stretnúť? Tak príďte

Čítať »