laktačné poradenstvo

Jana Lapinová (la Mandalaart)

Vďaka Miške Vajovej som mohla kojiť svoju 4 mesačnú dcérku ešte ďalšie mesiace. Zachranila nám kojenie !! Som rada, že som nepočúvala doktorku a jej sestričku (certifikovanú laktačnú poradkyňu s 30 ročnou praxou !), ktoré mi po konzultácii povedali že mám málo mlieka a rovno mi predpísali umelé mlieko. Som naozaj šťastná, že som sa dostala k Miske, ktorá odhalila problém s krátkou uzdičkou (čo doktorka neuznala ako problém). Po odporúčanom nástrihu a individuálnej konzultácii a poradenstve k polohám pri kojení a mojej strave sa všetko rozbehlo ako malo, dcérka začala krásne piť a mlieka bolo viac ako dosť.

Čítať viac »

Kristína Kuráková

Milá Miška,
V prvom rade by som sa ti chcela poďakovať za všetko, čo som sa mohla od teba naučiť a následne využiť v praxi. Misku považujem za veľkého odborníka v tom čo robí. Vážim si jej húževnatosť a ctiziadostivost neustále sa vzdelávať a zdokonaľovať vo svojej práci. Je veľmi ústretová, otvorená, láskavá a dokáže počúvať s otvorenou mysľou a srdcom. Miška mi podala pomocnú ruku na ceste materstvom.

Čítať viac »

Newsletter

Prihlásiť sa na odber noviniek
Prosím zadajte platnú e-mailovú adresu.

REFERENCIE

Michaela

Milé, dnes to bolo nesmierne príjemne, stále sa usmievkam. Mužík prišiel domov, aby sme integrovali tu krásnu energiu spoločne 😉

Petra Vávrová

Hodiny gravidjogy boli pre mňa určite prínosom nielen z hľadiska pohybu počas tehotenstva ale takisto som sa tam stretla s ďalšími babami,ktoré sa cítili ako ja,najmä čo sa posledných týždňov týka a čo mi veľmi pomohlo. Určite by som tieto hodiny odporučila aj iným babám pretože som sa na ne tešila a pomáhali mi v psychickej pohode. Mrzí ma len to že hodiny boli pre mňa osobne (kedže som robila v BB)veľmi skoro a teda mohla som chodiť až po nástupe na MD. Páčil sa mi prístup inštruktorky a taktiež možnosť rôznych seminárov. V neposlednom rade si myslím, že Tehujoge vďačím za rýchlu rekonvalescenciu po pôrode a som vďačná za hodiny jogy po pôrode.

Jana Lapinová

Vďaka Miške Vajovej som mohla kojiť svoju 4 mesačnú dcérku ešte ďalšie mesiace. Zachranila nám kojenie !! Som rada, že som nepočúvala doktorku a jej sestričku (certifikovanú laktačnú poradkyňu s 30 ročnou praxou !), ktoré mi po konzultácii povedali že mám málo mlieka a rovno mi predpísali umelé mlieko. Som naozaj šťastná, že som sa dostala k Miske, ktorá odhalila problém s krátkou uzdičkou (čo doktorka neuznala ako problém). Po odporúčanom nástrihu a individuálnej konzultácii a poradenstve k polohám pri kojení a mojej strave sa všetko rozbehlo ako malo, dcérka začala krásne piť a mlieka bolo viac ako dosť.