TEHUJOGA

TEHUJOGA

Videolekcie pre 3. trimester

3. trimester - ...fúúúú, kedy už to bude?

3. trimester je „posledná míľa“. Narážate, obrazne aj skutočne, na svoje hranice (psychické a aj fyzické). Ja som napr. v 3. trimestri vždy narážala bruškom do linky, do dresu na umývane riadu a do čohokoľvek, do čoho som sa pustila som zvykla najskôr naraziť bruchom:)

Vaše telo oťažieva, hýbete sa pomalšie a s väčšou  námahou. Začínate byť nepraktické a orientované na domov – zahniezďujete sa. A ku koncu tehotenstva vám pravdepodobne celý svet začne byť fuk, ľudia vám začnú dosť prekážať a začnete sa vyhýbať davom. Je to všetko v najlepšom poriadku. Znovu si uvedomte zmenu, ktorá vás čaká a prijmite láskavú prípravu, ktorú cítite na konci tehotenstva. Utiahnite sa domov, buďte pokojne veľa času sami a oddychujte koľko potrebujete.

 

Vo videolekciách tento trimester nájdete:

  • energetizačnú zostavu,
  • ásany na uvoľnenie bolestí chrbtice a prevenciu opúchania nôh,
  • špeciálnu sériu ásan pre 3. tirmester, ktoré uvoľňujú panvu pre pôrod,
  • ásany na pretočenie bábätka, pokiaľ je v čase pôrodu ešte stále v brušku napolohované koncom panvovým.

Som tu stále pre vás! Na individuálnu konzultáciu on-line alebo akékoľvek vaše otázky na telefónnom čísle 0905 993417, alebo e-mailovej adrese:  michaela@tehujoga.sk.

Ako pomohla Tehujoga mamičkám?

Hana, mamička 2 detí: „Na gravidjogu som chodila len počas druhého tehotenstva a aj to som (bohužiaľ) začala dosť neskoro až v 32. tt. Cvičenie a stretnutie s inými tehotnými žienkami som si ale vždy užila. Páčilo sa mi, že ešte pred cvičením sme sa rozprávali a ja som mohla niekomu povedať ako sa mám a čo prežívam. Pripravovala som sa na domáci pôrod a toto pravidelné cvičenie ku koncu tehu mi iste prospelo. Naučila som sa rôzne uvoľňovacie polohy, ako správne a efektívne dýchať pri pôrode, a tiež aj to, že aj napriek bruchu nie som až taká neohybná ako som si myslela.“