Videolekcie pre 2. trimester

2. trimester - všetko je v pohode.

V 2. trimestri je svet zrazu jednoduchší. So zmenou ste sa vyrovnali, telo má oveľa viac energie ako v 1. trimestri a bruško vás ešte tak neobmedzuje. Stíhate, vychutnávate si to a tešíte sa.

Jasnačka, že cvičiť treba aj teraz. Kontinuálna prax je niečo, čo vás podrží o pár týždňov, keď sa prehupnete do 3. trimestra a bruško bude rásť a rásť.

 

Vo videolekciách pre 2. trimester nájdete:

  • energetizačnú zostavu
  • posilovacie ásany, ktoré sa vám budú v tomto trimestri cvičiť jednoduchu ale zabezpečí vám potrebnú silu pre 3. trimester a pôrod,
  • ásany na uvoľnenie bolestí v chrbtici, či už dolných partií alebo krčnej a hrudnej chrbtice,
  • cviky na prevenciu puchnutia nôh a vzniku kŕčových žíl.

Prajem vám príjemné cvičenie.

V prípade akýchkoľvek otázok, či potreby individuálnej konzultácie on-line, ma prosím kontaktujte na michaela@tehujoga.sk, 0905 993417.

Ako pomoha Tehujoga mamičkám?

Janka Sovička Havrila: „Ďakujeme aj so synčekom Vratkom za krásne chvíle na tehujoge. Je to naozaj vďačná pomoc pre tehotnú ženu byť v kruhu tehu žien. Zdieľať svoje starosti a radosti, smiať sa pri cvičení a odchádzať s dobrým pocitom domov. Cvičenia a relaxácie mi pomohli pri pôrode rozhýbať nepríjemné pocity. No hlavne počas tehotenstva. Vedela som ako si uvoľniť boľavé kríže alebo ako sa dať do pokoja a dokonca aj ako lepšie spať :D. Ešte by som rada vyskúšala aj popôrodnú jogu len to si najprv musím nájsť čas na učesanie vlasov alebo sprchu :D.“