TEHUJOGA

TEHUJOGA

Popôrodná regeneračná joga – čo to je?

Po pôrode sú naše telá iné. Na brušku ostáva čosi navyše, prsia sa nalievajú a oťažievajú, v náručí je s nami takmer neustále dieťatko. Chrbtica bolí, nedostatok spánku a „samoty“ nás vnútorne trápi a vytvára tlak, ktorý sa môže prejaviť na celom našom živote.

Popôrodná regeneračná joga vytvára priestor oddychu a vedeného pohybu pre maminky, možnosť sústrediť sa 45 minút na seba a svoje telo a dovoliť si neriešiť potreby dieťatka. Bábätká sú síce prirodzenou súčasťou hodiny, ale hodina je určená mamičkám.

Výsledkom je:

  • pružné telo
  • liečená diastáza
  • znovuobnovená komunikácia medzi hornou a dolnou polovicou tela
  • a psychohygiena:)

Teším sa na vás v stredy v Bybygym Zvolen. Najbližšie od 15.2.2023 – 12.4.2023.

Popôrodná regeneračná joga je predplatený kurz, zahŕňa 10 stretnutí. V prípade vašej neúčasti dostanete mailom link na video na domáce cvičenie.

Že ste zďaleka a nemôžete chodiť cvičiť? Aj na vás som myslela! Videolokcie popôrodnej regenerácie sú tu pre vás! https://tehujoga.sk/videolekcie-poporodnej-regeneracie/

Mohlo by Vás zaujímať

Blog

Chceš od neho niečo? Povedz mu to ako milenka!

Často pracujem so ženami ako sprievodkyňa tehotenstvom individuálne. Verte, alebo nie, nie v každom vzťahu je tehotenstvo očakávané a nie každý vzťah je v čase zdieľania okamihov tehotenstva, vnímaný ako „bezpečný“. Keď hovoríme so ženami o pôrodoch a šestonedelí, často spomínajú „partnera“. Je to otec dieťatka, v minulosti striktne manžel.

Čítať »
Blog

Non-stres birth

Životný stres sa „zrátava“. Moderní ľudia majú v živote toľko stresu, že ich svalový tonus už vôbec nebýva uvoľnený. Zver naháňaná predátorom má okamžite po skončení nebezpečenstva svaly v pohodovom režime. Naše trapézy sú takmer neustále v pohotovostnom režime. Stuhnuté, boľavé. Nehovoriac o vnútorných štruktúrach – fasciách, ktoré stres priamo

Čítať »