Počúvame z mnohých strán , že toto je čas vzostupu. Aspoň ja to počúvam. Rok 2022 ako rok rozkvetu kundaliní, život v nových kódoch…

Občas mi to znie aj tak dosť abstraktne. Tie slová. Neviem, čo si mám pod nimi predstaviť. A dnes ležiac na masážnom stole (nie náhodou! Moja myseľ bola tak pomalá a čistá, že skoro začala cúvať:), určite sa nehnala vpred ako zvyčajne) mi v hlave urobilo „klik-klik“. Rada sa v jednoduchosti s vami podelím.

Vyššie vibrácie sú vibrácie pozitivity. Zbavené strachu z čohokoľvek. Život bez stresu, ktorý nám dovoľuje spomaľovať, oddychovať, čistiť myseľ. Nenúti nás robiť veci v prevencii nedostatku, strachu o život alebo strachu zo straty blízkeho človeka. Je to pokoj. Ono to teraz tak vôbec nevyzerá. Opäť sú spoločenské okolnosti plné zlých správ a iste aj určitých reálnych rizík. Lenže vonkajšie okolnosti vždy nejaké sú.

Vyššie vibrácie sú život v láske. Konanie z lásky a v radosti. Robíme veci, pretože nás to teší. A môžeme konať z lásky, až keď sme jej sami plní. Plní lásky k sebe. Zostať vo vyšších vibráciách a rozponať to nám pomôže pocit, ktorý máme, keď pre niekoho niečo robíme. Ako sa cítite, keď varíte večeru? S radosťou vyberáte, čo do hrnca? Alebo ledva stojac na nohách s obrovskou únavou a hnevom na celý svet robíte, čo je vašich silách, aby na stôl čosi prišlo? To je ten rozdiel! Tá druhá možnosť ukazuje, že ste boli k sebe cez deň neláskavé. Že ste sa kdesi zanedbali a príliš sa unavili a teraz už nevládzete. To môžeme urobiť iba z nelásky k sebe.

A ak sa nám nedarí udržať tento balans, tak kundaliní nerozkvitne. Nebude energetický vzostup. On sa nestane sám. Stane sa iba, ak to umožníme a budeme sa mať všetci radi. Každý najskôr sám seba. A potom ostatných.

Ďalšie články

Blog

Stretnutie TEHUJOGínok

Cvičili ste v tehotenstve so mnou Tehujogu? Spomínate na “tie časy”? Chceli by ste sa niekedy znovu stretnúť? Tak príďte

Čítať »