„Ahoj Miška, Alžbetka sa narodila dnes v noci. Pôrod prebiehal prirodzene, aj keď som už prenášala. Obe sme zdravé, Ja bez poranení a nástrihu. Skvelá spolupráca s MUDr. Bihariovou – pôrod v hlbokom drepe. Pomohlo mi predýchavanie kontrakcií od Teba. Celkovo mi Tehujoga veľmi pomohla, nielen telesne. Robíš skvelú prácu! Som rada, že vo Zvolene niečo také beží. Pozdravujeme Ťa.“

Barborka Fiľová
Jednoznačne mi to pomohla sa nezblázniť v tehotenstve a prežiť pôrod. Pri druhom tehotenstve sa určite vidíme zas.

