TEHUJOGA

TEHUJOGA

Ahoj Miška,
v prvom rade bude rok od toho ako som sa pri Tebe jogou a príjemnými slovami pripravovala na môj prvý pôrod, ktorý bol 21.5.2020 a dodnes naň myslím len pozitívne. Strašne som sa ho bála, ale keď prišiel ten deň a Tvoje rady, ktoré si nám hovorila počas Tehujogy a taktiež na kurzoch tak sa z neho stal ten najkrajší zážitok v mojom živote. Vďaka Tebe, Miška, som sa počas tehotenstva tešila na každú jednu hodinu Tehujogy, odchádzala som z nej oddýchnutá, vyrovnaná, vypočutá a konečne ma neboleli nohy a spodok bruška po Tvojej Tehujoge aspoň na pár dni.

Každej jednej budúcej mamičke Tvoju Tehujogu odporúčam a nielen ju ale aj tvoje prednášky ohľadne pôrodu a starostlivosti o novorodeniatko ?

Mohlo by Vás zaujímať

Blog

Pôrod v láske je darom pre celú Zem

Pôrod v láske je pôrod bez tlaku, bez násilia, bez strachu…takzvaný dokonalý. Naše všetky tri také boli. A zažívam to mnohonásobne pri pôrodných sprievodoch ako dula. Budem ďalej písať len o svojich pôrodných skúsenostiach. Na to jediné mám právo. Náš prvý syn sa narodil pred skoro 11 rokmi doma. Náš

Čítať »
TEHUJOGA odporúča

Mgr. Margaréta Mikovínyová

Som terapeutka klasickej čínskej medicíny a alchimistka v jednej osobe. Celostný pohľad na ľudskú bytosť a jej zdravie mi je najbližší a hľadám rôzne cesty k harmonizácii duše a tela. Jednou z nich je vyladenie prostredníctvom spagyrických esencií, ktoré sa rodia v mojom laboratóriu za presných konštelačných podmienok. Spagyrické esencie sú novoinkarnované rastlinné Živé bytosti, ktoré pracujú po

Čítať »