TEHUJOGA

TEHUJOGA

Mám priateľku, spolužiačku zo školy. Nie z tej „detskej“. Ja chodím do školy aj teraz:) Stretávame sa už viac ako rok, vie kto som a čo robím. A tento vínekd v škole zdieľala svoju veľkú novinu – čaká bábätko. Nuž po prvý krát v živote som dostala otázku: „Čo mi vieš ponúknuť?“

Priznám sa, že chvíľu som bola zaskočená. Väčšinou reagujem na presnú požiadavku. Avšak áno, vlastne áno, som za túto otázku vďačná. Bola nakoniec veľmi osobná. Pretože sa poznáme. Je tehotná druhý krát. Na prvý pôrod nespomína rada. Urobila som jej individuálnu ponuku, pretože poznám jej príbeh.

Iste ste zvedavé, čo to teda bolo? Nuž s veľkou spokojnosťou a hrdosťou som jej povedala: „Ako prvé by som Ti predala Videolekcie pre tehuľky.“ Lebo býva v Leviciach a ja na Stožku.

Ona: „Veď vieš ako to ja mám s cvičením…“ Viem. Má muža osobného trénera. Furt jej niekto hovorí, aby cvičila. A ona cvičiť nechce:):):)

ja: „A keby som Ti povedala, že keď si telo pripravíš, bude pôrod trvať polovicu času.“

…zauvažovala…

Ona: “ A ako dlho trvajú videá?“

Ja: “ Je ich presne 9. Každé z nich trvá od 15-22 minút.“ Stále nebola nadšená.

Dnes mi písala, že jej to manžel schválil a že si ich chce kúpiť. Takže ak chcete tiež:

  • cvičiť len koľko musíte
  • efektívne pracovať s tým, čo skutočne na pôrod pripraviť potrebujete a v čase tehotenstva, kedy je to potrebné
  • nechcete pri tom svedkov
  • rozhodovať počas dňa, koľko a kedy budete cvičiť
  • naučiť sa pár efektívnych pohybov, ktoré vám pomôžu užívať si tehotenstvo bez bolestí a problémov,

tak kliknite na www.tehujoga.sk potom hore na fialový štvorec s obrázkom a názvom VIDEOLEKCIE PRE TEHUĽKY a potom už len klik…klik…klik…klik…a nájdete ich vo svojej schránke a sú vám na 9 mesiacov k dispozícii.

Prajem vám krásne zdravé tehotenstvá, lebo dnes už mnoho žien obetuje veľa, aby otehotneli a nádherné, láskyplné pôrody. Nech sa stanete matkami v radosti!

Mohlo by Vás zaujímať

Blog

Mama…Pre koho „robíme“ matku?

Ten gramatický nezmysel je v nadpise správne. Lebo naozaj sú ľudia, ktorým MAMOU SME. To sú naše deti. A potom sú ľudia, ktorým MATKU ROBÍME. Najčastejšie „robíme matku“ svojim mužom, otcom našich detí. Ale dokážeme matersky ochrániť kohokoľvek. Ako to je? Kedy sa správame ako matky? Kto má z toho

Čítať »
Blog

Sexualita ako základná tvorivá sila

Sexualita, nie „len erotika“, ale sexualita je prúd tvorivej energie, ktorá je základnou energiou života. Stojí pri jeho stvorení, zrodení a udržiava zmysel a rozkoš v tvorení v každodennom bytí. Sexualita je základnou ochranou pred vyhorením v akejkoľvek oblasti. Našepkáva emóciami, stačí ich počúvať a rozhodovať sa z vnútroného priestoru

Čítať »