Naša sexualita sa počas života mení, ideálne kultivuje. V obrazoch dnešného sveta je veľmi pokrivená. Vlastne nevieme, čo si pod slovom sexualita predstaviť. To čo vidíme, je erotika, nie sexualita. Sexualita je sila, ktorá v spojení s láskavým ženským srdcom, dokáže zázraky.

Sexualita nie je povinnosť. Ani manželská, ani nijaká iná. Je to dar. Prameň tvorivej sily, ktorý môžeme pestovať, vyživovať a radovať sa z neho bez ohľadu na vek, dokonca bez ohľadu na to, či máme aktuálne milenca, alebo milenku.

Pokrivený spoločenský obraz milenky – mladej ženy, ktorá ihneď vzplanie, iba sa na ňu stačí pozrieť, hneď sa jej možno dotýkať kdekoľvek, má niekoľkonásobný orgazmus a to zakaždým – nie je vôbec pravdivý. Žena milenka sa vzrušuje dlho a niekedy na začiatok dotyky vôbec niesú potrebné, ani žiaduce. Pomáha ak hovoríte jej jazykom lásky. Ak máte deti, jej erotogénne zóny sú často práve tie deti. Ak ich chválite a milujete, chválite a milujete aj ju.

Ženská predohra trvá aj niekoľko dní. Vzrušiť ju môže čokoľvek – vietor, voda, káva, jedlo, občas dotyk, pekné slová, pomoc, keď ju potrebuje….padne vám do náručia ako zrelá hruška.

Ak milenca, či milenku nemáte, všimnite si, kedy sa vaše telo teší, kedy vám je dobre na srdci. Všimnite si, kedy sa cítite ženská a krásna a doprajte si to len pre seba. Doma pri varení, upratovaní, obrábaní záhrady…

Kultivovať vlastnú sexualitu je umenie. Prinesie vám nezmeratľnú radosť a budete sa chcieť milovať so svojim manželom (alebo dlhoročným milencom), nie kvôli nemu z povinnosti. Ale kvôli sebe! A vtedy aj váš milenec a celý priestor, kde žijete dostáva obrovský dar. Keď žena robí čokoľvek kvôli svojej radosti, má z toho úžitok vždy celý svet.

Poodkryť a začať spoznávať svoju sexualitu môžete na POPÔRODNEJ SEXUALITE, NAJBLIŽIE 9.9.2022. Pre aktuálne termíny sledujte www.tehujoga.sk a registrujte sa!

Teším sa na vás!

Ďalšie články

Blog

Stretnutie TEHUJOGínok

Cvičili ste v tehotenstve so mnou Tehujogu? Spomínate na “tie časy”? Chceli by ste sa niekedy znovu stretnúť? Tak príďte

Čítať »