TEHUJOGA

TEHUJOGA

Posun…azda príprava na kvantový skok:)

Pracujem s tehotnými ženami ož viac ako 10 rokov. Okrem iného mi táto skutočnosť umožňuje porovnávať. Predpôrodná príprava pred 10 rokmi bola úplne iná ako teraz. 

Množstvo voľne dostupných informácií je obrovské. Ale, ako hovorí môj muž (solárny technik), to že niekto vie čítať ešte neznamená, že je múdry:)

Iné sú aj páry v očakávaní. Píšem zámerne páry. Pred 10 rokmi to boli skôr ženy v očakávaní. Je krásne vidieť, že na seminár venovaný šestonedeliu prídu aj oteckovia. A navždy si zapamätám Juraja Turbeka, ktorý si ako prvý muž na seminári chcel vyskúšať šatkovanie! Odvtedy sa to stalo už viackrát.

Prečo to píšem? Lebo vnímam posun. Posun, ktorý zhmotňuje, umožňuje a dokonca si vyžaduje nové prístupy nielen k pôrodom. Vidím, že posolstvo, ktoré šírim spolu s mnohými ďalšími ženami, sa zhmotňuje a viem si predstaviť svet o niekoľko rokov, v ktorom nebude potrebná dula. Lebo pôrodnica bude skutočný miestom podpory pre rodiacu ženu a jej partnera.

A som za to vďačná. Že to môžem cítiť vo vzduchu ako prichádzajúce Vianoce.

Som vďačná, že som kým som a vďačná za svet, v ktorom pôsobím.

Mohlo by Vás zaujímať

Blog

Vytvoriť si priestor na tehotenstvo

Tehotenstvo je v prvom trimestri ešte tajné. Nehovoríme o ňom, nevidno ho a správame sa tak, akoby nebolo. Robíme všetko ako predtým a čudujeme sa, že nás trápi nechutenstvo, nevoľnosť, cítime menštruačné bolesti, dokonca sa stane, že žena v tomto trimestri zakrváca. Prečo je to tak? Nuž tehotenstvo, aj keď

Čítať »
Blog

Darčeky

Celý môj Vianočný marketing sa dá zhrnúť do tohto článku:) Načo viac slov? Čo robím, robím dobre. Kuknite do https://tehujoga.sk/category/referencie/. A preto, ak poznáte tehotnú ženu, ktorú milujete a chcete ju zmysluplne obdarovať, darčeková poukážka na TEHUJOGU v novom roku je výborný nápad. Registrácia je rozbehnutá tu: https://tehujoga.sk/lekcie-a-seminare/tehujoga-uzavreta-skupina-1-2024/ TEHUJOGA je

Čítať »