Hypnopôrod


Dátum a čas: 25. 9. 2021 - 26. 9. 2021 — 10.00 - 16.00
Miesto: OKO, Nám. mládeže Zvolen

Registrácia

Na túto udalosť sú registrácie ešte/už zatvorené.


V západnej spoločnosti sa dá len ťažko uniknúť kultúrne podmieneným predstavám a mýtom obklopujúcim pôrod. Väčšinu svojho života sú ženy vychovávané vo viere, že s pôrodom sa automaticky spája veľké riziko a neznesiteľná bolesť; a práve z tohto dôvodu majú mnohé dnešné ženy strach rodiť.

Tento extrémny strach spôsobuje v tele napätie, ktoré často zabraňuje ľahkému priebehu fyziologicky normálneho procesu. Výsledok? Presne to, čoho sme sa najviac obávali: dlhý, bolestivý, frustrujúci pôrod.

Naopak, keď nastávajúca mamička pristupuje k pôrodu bez obáv, je informovaná a dobre pripravená, a má vo svojom okolí plnú podporu – potom jej pôrod môže byť pozitívnou a posilňujúcou skúsenosťou.

Kurz Hypnopôrodu vás naučí sebadôvere a poskytne vám všetky potrebné vedomosti, aby vás pripravil na prirodzený, pokojný a bezpečný pôrod. Po jeho absolvovaní budete dostatočne informovaná a pripravená na to, aby ste dokázali o svojom pôrode robiť tie najlepšie rozhodnutia a vyhli sa zbytočným zákrokom.
Registrujte sa prosí TU:

Prihláška

Predpôrodná príprava Hypnopôrod Slovakia je unikátny a komplexný vzdelávací program šitý na mieru slovenským mamičkám, venovaný tomu, aby posilnil vašu pozitívnu skúsenosť z pôrodu – aby sa pôrod pre vás stal bezpečnejší, ľahší a príjemnejší.

Vďaka technikám hypnopôrodu bude váš pôrod s vysokou pravdepodobnosťou prirodzený, pokojný a príjemný. Možno dokonca zistíte, že nepotrebujete ani lieky na úľavu od bolesti.
Hypnopôrod často skracuje aj dĺžku pôrodu. Vďaka nemu budete čulejšia a mať veci viac pod kontrolou.
Hypnopôrod rovnako znižuje fyzický dopad pôrodu na vaše telo. Budete sa cítiť plná energie nielen počas pôrodu, ale aj po pôrode.
A čo je najdôležitejšie, Hypnopôrod umožňuje vášmu dieťatku prísť na svet bez opojenia liekmi, v atmosfére pokoja a vľúdnosti.