Hypnopôrod


Dátum a čas: 5. 12. 2020 - 6. 12. 2020 — Celý deň
Miesto: OKO, Nám. mládeže Zvolen

Registrácia

Na túto udalosť sú registrácie ešte/už zatvorené.


Metóda Hypnopôrodu vám pomôže uvoľniť myseľ, aby umožnila telu fungovať tak, ako má. Pozitívne myslenie, relaxácia, dýchanie, vizualizácia a telesná príprava – to všetko vás privedie k šťastnému a príjemnému tehotenstvu, a vaša dôvera a šťastné očakávanie postupne povedú ku krásnemu a pokojnému pôrodu a vytváraniu napĺňujúceho vzťahu s vaším dieťatkom.

Keď budete privádzať svoje dieťatko na svet pomocou techniky hypnopôrodu, nebudete ani v tranze, ani v spánku. Budete pri vedomí a v dobrej nálade — úplne uvoľnená, no pritom budete mať veci pod kontrolou. Po celý čas budete v bdelom stave a budete si uvedomovať sťahy svojho tela i pohyb dieťatka. Zažijete pôrod v atmosfére pokojného uvoľnenia, bez strachu, ktorý zabraňuje svalom vášho tela fungovať prirodzene a v súlade s prírodou. V takomto utíšenom stave sa začnú vo vás uvoľňovať endorfíny, prirodzené relaxanciá vášho tela, ktoré nahradia stresové hormóny spôsobujúce zvieranie a bolesť.

Naučíte sa, ako dosiahnuť stav úplného uvoľnenia bez akéhokoľvek odporu, ktorý vo vás vytvára strach, a využívať svoje prirodzené inštinkty, aby vás priviedli k pokojnému, vyrovnanému a príjemnému pôrodu.

Už žiadny strach, napätie a bolesť

Porodiť dieťatko môže byť pre vás pozitívnou a posilňujúcou skúsenosťou

Kurz Hypnopôrodu vás naučí sebadôvere a poskytne vám všetky potrebné vedomosti, aby vás pripravil na prirodzený, pokojný a bezpečný pôrod. Po jeho absolvovaní budete dostatočne informovaná a pripravená na to, aby ste dokázali o svojom pôrode robiť tie najlepšie rozhodnutia a vyhli sa zbytočným zákrokom.

Predpôrodná príprava Hypnopôrod Slovakia je unikátny a komplexný vzdelávací program šitý na mieru slovenským mamičkám, venovaný tomu, aby posilnil vašu pozitívnu skúsenosť z pôrodu – aby sa pôrod pre vás stal bezpečnejší, ľahší a príjemnejší.